پرواز جنگنده‌های اسرائیلی بر فراز لبنان

۲۵ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

منابع خبری با اشاره پرواز چندین فروند جنگنده رژیم صهیونیستی برفراز لبنان از آماده باش کامل نیروهای ارتش این رژیم در مرز لبنان با شمال فلسطین اشغالی خبر می دهند.

به گزارش تفسیری مشرق، مهر iبه نقل از النشره لبنان نوشت: جنگنده های رژیم صهیونیستی صبح امروز با عبور از فراز مناطق جنوبی فلسطین اشغالی وارد حریم هوایی لبنان شده و  بر فراز صیدا و بیروت و دیگر شهرهای لبنان iبه گشت زنی پرداختند.

این هواپیماها پیش از این بر فراز دیگر مناطق جنوب لبنان از جمله مزارع اشغالی شبعا، مرجعیون،عرقوب، حاصبیا، راشیا و جزین نیز پرواز کردند و پرواز خود را تا بلندی های اشغالی جولان ادامه دادند.

از سوی دیگر، گشتیهای پیاده و زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در طول نوار مرزی لبنان با فلسطین اشغالی در مناطق تل العدیسه، بوابه فاطمه، روستای غجر، وزرانی و شهرک صهیونیستی المطله مستقر شده اند.

به گفته شاهدان عینی و روستانشینان مرزی، ادوات زره پوش ارتش رژیم صهیونیستی iبه شکلی غیر عادی در مناطق مرزی با لبنان مستقر شده اند.

به گفته منابع خبری، تعدادی از خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی از منطقه الجلیل فلسطین اشغالی iبه سوی مزارع شبعا لبنان و بلندی های جولان منتقل شده اند. این اقدامات سبب شده که نیروهای حافظ صلح سازمان ملل ˈیونیفلˈ و ارتش لبنان در آماده باش کامل قرار گیرند.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.