پیروزی ۸ روزه مقاومت در غزه نشانگر قدرت روز افزون مقاومت و زوال قدرت رژیم صهیونیستی است

۰۲م آذر ،

بیانیه شورایعالی امنیت ملی دربارهٔ پیروزی مقاومت

شورایعالی امنیت ملی در بیانیه ای پیروزی مقاومت در جنگ هشت روزه درغزه را نشانگر قدرت روز افزون مقاومت و زوال قدرت رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش سرویس سیاسی باشگاه خبرنگاران،شورایعالی امنیت ملی در بیانیه ای پیروزی مقاومت در جنگ هشت روزه درغزه را نشانگر قدرت روز افزون مقاومت و زوال قدرت رژیم صهیونیستی دانست.

دراین بیانیه امده است:

اینکه رژیم صهیونیستی پس از شکست در جنگ های ۳۳ روزه اینک پس از ۸ روز شکست را می پذیرد از یک سو ضعف روز افزون این رژیم و حامیان غربی آن و از سویی دیگر افزایش روز افزون قدرت مقاومت را نشان می‌دهد.

جمهوری اسلامی ایران  همچون قبل با افتخار و صلابت به پشتیبانی از مقاومت ادامه می دهد و به امریکا و دیگر حامیان غربی رژیم صهیونیستی دربارهٔ ادامه حمایت از جنایات این رژیم اخطار می دهد.
جمهوری اسلامی ایران از دولتهای اسلامی می‌خواهد همگام با خواست امت اسلام با اتخاذ مواضع صریح و اقدام های موثر در حمایت از مقاومت ومردم فلسطین سهم شایسته خود را در آزادی قدس شریف ایفا نمایند.
جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک این موفقیت به مردم مظلوم فلسطین از تمام گروه های مقاومت می خواهد با همبستگی و تکیه بر مقاومت به عنوان تنها راه حل آزادی فلسطین با هوشمندی و اقتدار مطالبات مردم فلسطین را پیگیری نمایند.

اتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *