کرانچار: پیروزی ما سزاوارانه بود/ داربی اصفهان کم از داربی تهران ندارد

۲۴م دیماه ،

194808_635.jpg

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اعتقاد دارم پیروزی ما سزاوارانه بود و در کل شاهد یک بازی زیبا بودیم و خوشحالم که توانستم سه امتیاز حساس را به دست بیاوریم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از بازی تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اظهار کرد: ما شایستگی این پیروزی را داشتیم و یک بازی عالی را ارائه دادیم و تا لحظه اخراج ابوالحسن جعفری بر بازی مسلط بودیم، اما متاسفانه بعد از اخراج جعفری اوضاع کمی به نفع تیم ذوب آهن برگشت، اما به هر حال من به بازیکنانم تبریک می‌گویم که توانستند امروز توپ را در زمین به خوبی به جریان درآورند و یک بازی‌سازی عالی انجام دهند.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما داربی اصفهان با داربی تهران چه فرقی می‌کند، گفت: به نظر من هر داربی خصوصیات خاص خودش را دارد، اما داربی اصفهان چیزی کمتر از داربی تهران ندارد. همان طور که دیدید بازیکنان ما امروز بسیار باانگیزه بودند و نیمه اول را به خوبی سپری کردند. در بین دو نیمه پیشنهاد‌های لازم را به آن‌ها کردم و یک بی‌احتیاطی سبب پنالتی و کارت قرمز ابوالحسن جعفری شد. در کل ما یک بازی قوی ارائه دادیم.

کرانچار تصریح کرد: من از بازیکنان خود خواستم که سبک بازی خود را به تیم حریف تحمیل کنند و بازیکنان حریف هم البته خوب بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: به اعتقاد من دوری ورزشگاه فولادشهر سبب می‌شود که تماشاگران کمی به ورزشگاه بیایند، اما به رغم این مشکلات باز هم از بازی استقبال می‌کنند و اگر ورزشگاه نقش جهان تمام شود، به جرات می‌توان گفت که شرایط بهتر می‌شود.

وی درخصوص قضاوت داور گفت: قضاوت داور خوب بود و به نظر من در هر دو کارت قرمزی که داد صحیح عمل کرد. البته نباید بازیکن ما ابوالحسن جعفری در برابر حکم داور مقاومت می‌کرد، چرا که این مقاومت سبب شد که داور ۵ دقیقه وقت تلف شده بگیرد.

کرانچار تصریح کرد: سوکای امروز به خوبی دوندگی داشت هرچند که مدتی نیمکت‌نشین بوده است و ۳۰ دقیقه امروز خوب کار کرد و از شیوه بازی او راضی هستم. با تعویض او قصد داشتیم خط میانه را تقویت کنیم.

وی دربارهٔ بازی جام حذفی برابر استقلال گفت: دوست داریم با استقلال در اصفهان بازی کنیم هرچند که در تهران هم فشار بیشتر روی استقلال است و به اعتقاد من با کیفیت انفرادی خود می‌توانیم استقلال را شکست دهیم.

کرانچار در پاسخ به این سوال خبرنگار ایسنا که آیا به نظر شما گردان در عکس‌العمل‌های خود کند عمل نمی‌کند، گفت: به نظر من گردان امروز خوب کار کرد و در گل‌های خورده اصلا مقصر نبود. به خوبی از دروازه خارج می‌شد و توپ‌های بسیاری را گرفت و در گل سومی هم که دریافت کرد توپ به سر علی احمدی خورد که گردان نتوانست توپ را بگیرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *