کسب یک تندیس نقره و سه تندیس برنز توسط گروه خودروسازی سایپا

۲۸م آذر ،

گروه خودروسازی سایپا در مراسم اختتامیه کنفرانس بین المللی لجستیک در اولین دوره جایزه ملی لجستیک موفق به کسب یک تندیس نقره و سه تندیس برنز و یک گواهی اشتهار شد.

در پنجمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی لجستیک و زنجیره تأمین که از ۲۶ تا ۲۷ آذر در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد، شرکت سایپا موفق به دریافت تندیس برنزین جایزه ملی لجستیک  در حوزه متقاضیان خدمات لجستیکی بنگاه های صنعتی شد. همچنین در گروه عرضه کنندگان خدمات لجستیکی در حوزه شرکت های داخل بنگاهی نیز تندیس برنزین  به سایپا رسید. در ضمن شرکت سایپالجستیک از اعضای گروه خودروسازی سایپا موفق به کسب تندیس نقره در حوزه شرکت های حمل و نقل برون شهری و تندیس برنز در حوزه توزیع و انبارداری و شرکت سایپا یدک موفق به دریافت گواهی اشتهار گردیدند.
سومین کنفرانس ملی لجستیک توسط انجمن لجستیک ایران و مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی و با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ۲۶ و ۲۷ آذر برگزار شد. جایزه ملی لجستیک برای اولین بار در پنجمین کنفرانس ملی در مراسم اختتامیه این کنفرانس به برندگان اهدا شد و در این مراسم ۹ گواهی اشتهار، چهار تندیس برنز، دو نشان برنز، سه تندیس نقره و یک تندیس طلا به برگزیدگان حوزه های مختلف لجستیک اعطا شد.
سایپا به عنوان حامی دانش لجستیک، همکاری خود با انجمن ملی لجستیک و زنجیره تأمین را از بهمن سال ۱۳۸۳ آغاز کرده و از دومین کنفرانس در تاریخ آبان ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه لجستیک و زنجیره تأمین شدت بخشیده است. سایپا همچنین  در طراحی، تصویب و اجرای دوره کاردانی لجستیک صنعت خودرو در دانشگاه جامع علمی و کاربردی نیز نقش کلیدی داشته است.
 از دستاوردهای برجسته سایپا در سنوات اخیر، برگزاری اولین سمینار تخصصی لجستیک و زنجیره تأمین در سطح شرکت های گروه سایپا در آذر ماه سال ۱۳۸۷ بوده است.
در این کنفرانس راهبری پانل تخصصی لجستیک صنعت خودرو به معاونت برنامه ریزی سایپا واگذار شده بود. در حال حاضر با وجود شرایط حاد تأمین و تدارک در حوزه زنجیره تأمین برگزاری پانل های تخصصی می تواند در یافتن راهکارهای مناسب، مؤثر واقع شود.


sadkhabar.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ