کفاشیان: شاید یکشنبه ۱۰ سال دیگر استعفا کردم

۱۸م آذر ،

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: معلوم نیست کدام یکشنبه از سمتم استعفا کنم شاید یکشنبه ۱۰ سال دیگر استعفا کنم.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از فارس، علی کفاشیان در گفت و گو با شبکه خبر در مورد خبر استعفایش که صادق درودگر مدیرعامل ملوان آن را اعلام کرده گفت: اگر بخواهم استعفا کنم روز یکشنبه استعفا می‌دهم اما مشخص نیست کدام یکشنبه، یکشنبه ۱۰ سال آینده یا ۳ سال بعد یا یکشنبه یک سال دیگر. من خبری از این استعفا ندارم دیشب هم که می‌خواستم در آرامش باشم این خبر انتشار یافت و تلفنم آغاز به زنگ زدن کرد حتما اطلاعات درودگر موثق‌تر از من است که این حرف را زد.

وی در مورد اینکه ممکن است استعفای اجباری در کار باشد گفت: اگر بخواهم استعفا بدهم خودم آن را بیان می‌کنم ابتدا متن استعفا را می‌نویسم و سپس شما خبرنگاران سبب آن را از من جویا می‌شوید و من سبب استعفا را می‌گویم، موثق‌ترین منبع خود من هستم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه مجمع از او حرف شنوی دارد گفت: درست است که حرف من در مجمع نافذ است اما اگر بخواهم بروم سبب منطقی می‌آورم و مجمع را قانع می‌کنم. اگر بنا بر رفتن من باشد ظرف یک ماه آینده مجمع را تشکیل می‌دهم و به آنها می‌گویم که این تصمیم به نفع فوتبال است. البته من اگر از فوتبال هم بروم باز هم خدمتگزار خواهم بود.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ