گربه ای که به خاطر مدل ابروهایش معروف شده است! +عکس

یک گربه خانگی بامزه با نام خود حساب کاربری در دو شبکه اجتماعی دارد و به لطف ابروهای منحصر به فردش در اینترنت سر و صدای زیادی به پا کرده است.

این گربه با نام سم که چهره کنجکاوی دارد از سال ۲۰۱۲ تاکنون در اینستاگرام ۱۵۰،۰۰۰ دنبال کننده پیدا کرده است و به شدت معروف و محبوب شده است.

صاحب او آماندا کولادو ۲۶ ساله اهل نیویورک در طی سه سال گذشته با درخواست های بسیار زیاد هواداران و رسانه ها مواجه شده است.

او می گوید:”زمان هایی است که مجبورم حتی دوستان ، خانواده و کارم را کنار بگزارم تا بتوانم به شمار زیاد ایمیل ها و پست های سم پاسخ دهم و به آنها رسیدگی کنم.

من هرگز تصورش را نمی کردم سم بتواند این چنین در ژاپن، استرالیا، سوئد یا هر کشور دیگری چنان مشهور شود که تصویرش را در مجلات و روزنامه ها چاپ کنند و از او حرف بزنند!”

ماجرای نگهداری از سم به این صورت اتفاق افتاده است که مادر آماندا، ایوته رودریگز شبی متوجه یک گربه آواره در بیرون خانه شان در نیویورک شده است و با آنکه داشتن گربه را در خانه دوست نداشت، آن را به خانه آورد تا از آن مراقبت کنند.

خانم رودریگز می گوید:”بسیاری از مردم با دیدن او می گویند که چقدر ابروهایش شبیه مارتین اسکورسی و یا کالین فارل است و عده ای نیز همانند مادرم ، فکر می کند ما ابروهای سم را رنگ کرده ایم.”

آماندا پس از آنکه مدام دوستانش درباره ابروهای چشمگیر گربه به او اشاره کردند یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی برای او ساخت. او گفته است خودش در ابتدا متوجه ابروهای جالب سم نشده بود.

گربه ای که به خاطر مدل ابروهایش معروف شده است! +عکس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ