یکصد فقره از سرقتهای داخل خودرو قزوین کشف شد

۲۷م اسفند ،

یکصد فقره از سرقتهای داخل خودرو قزوین کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین گفت: در هفته قبل با دستگیری ۱۶ سارق داخل خودرو، یکصد فقره از این نوع سرقتهای استان کشف شد.

به نقل از ایرنا، سرتیپ دوم  مسعود جعفری نسب  افزود: بدنبال وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو، لوازم و قطعات آن در قزوین ماموران این شهرستان این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار کرد: در این راستا ماموران کلانتری ۱۴ قزوین با انجام تحقیقات فنی توانستند چهار سارق سابقه دار را شناسایی و دستگیر کنند که این متهمان در بازجویی پلیس به ارتکاب ۴۳ فقره سرقت داخل خودرو و قطعات آن معترف شدند.

این مسوول ادامه داد: همچنین با تلاش ماموران کلانتری ۱۳ قزوین نیز سه سارق داخل خودرو را دستگیر کردند که این متهمان نیز تاکنون به ۲۰ فقره از این نوع سرقت اعرتاف کرده اند.

فرمانده ناجا استان قزوین خاطرنشان کرد: در این مدت ماموران این نیرو سه سارق دیگر را نیز در قزوین شناسایی و دستگیر کردند که با دستگیری آنان ۲۲ فقره سرقت داخل خودرو کشف شد.

جعفری نسب یادآور شد: در شهرستان البرز نیز ماموران انتظامی این شهرستان موفق شدند ۶ سارق سابقه دار را دستگیر کنند که این متهمان تاکنون به ارتکاب ۱۶ فقره سرقت داخل خورو ، لوازم و قطعات آن اعتراف کرده اند.

یکشنبه ۲۷ اسفند   ۱۵:۳۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

نتیجه والیبال ایران و آرژانتین آنلاین نتایج زنده بازی ها