۲ سرپرست در یک تیم /یحیی به پرسپولیسی ها اخطار داد!

۲۲خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

با توجه به انتخاب محمد پنجعلی به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس به نظر می رسد که این باشگاه قرار است با دو سرپرست به کار خود ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران طبق شنیده های ما مبنی بر انتخاب محمد پنجعلی قرار است که سعید شیرینی نیز در کنار وی به عنوان سرپرست فعالیت داشته باشد و یکی از آنها کارهای خارجی باشگاه را انجام دهد و دیگری به کارهای داخلی باشگاه توجه کند و این یعنی دو سرپرست در یک تیم و این درحالیست که خوردبین در قبل به تنهایی این کارها را انجام می داد.

گفتنی است، یحیی گل محمدی سرمربی سابق پرسپولیسی ها که اکنون بر روی نیمکت نفت  تهران می نشیند طی نامه ای به باشگاه پرسپولیس اخطار داد که حق و حقوق وی را مشخص کنند تا او بتواند مطالبات خود را از این باشگاه دریافت نکند.

شایان ذکر است، پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس که برای گذراندن کلاس های تئوری به آکادمی ترافیک برزیل رفته بودند، امروز ۲۲ خرداد به تهران بازمی گردند.

لازم به ذکر است، امید عالیشاه که به تازگی به عضویت باشگاه پرسپولیس درآمده است در زمره بازیکنان زیر ۲۳ سال این باشگاه محسوب می گردد.

در این گزارش آمده است، پرسپولیسی ها روز چهارشنبه ۲۲ خرداد برای اینکه به تازگی از اردوی آمادگی اردبیل بازگشته اند استراحت خواهند کرد و پس ازآن از روز پنجشنبه ۲۳ خرداد دوباره تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

در پایان به نقل از مسئولان مطالبات بازیکنان فصل قبل باشگاه پرسپولیس را پیش از آغاز فصل تازه و لیگ برتر سیزدهم فوتبال ایران به بازیکنان پرداخت خواهند کرد./مح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ