ارسال بیش از ۱۳۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره تجسمی کودک و نوجوان

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ شهریور است

هنر > جشنواره
تاکنون بیش از ۱۳۰۰ اثر در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی به دبیرخانه دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان رسیده است.

به گزارش همشهری آنلاین، دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان ۲۶ مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد و کودکان و نوجوانان می‌توانند تا ۲۵ شهریور ماه آثار خود را در دو رشته نقاشی و خوشنویسی از طریق سایت جشنواره به نشانی www.koodakart.ir ارسال کنند.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی و در سه گروه سنی ۶ تا ۸ سال، ۹ تا ۱۱ سال و ۱۲ تا ۱۴ سال مهرماه امسال در اصفهان برگزار می‌شود.

این جشنواره در رشته نقاشی با موضوع‌های «طبیعت بی جان ایرانی»، «پنجره اتاق من»، «شهر رویایی من»، «پروانه‌ها و گل‌ها»، «سیمرغ»، «مترسک»، «کشتی نوح»، «ابراهیم در آتش»، «حضرت سلیمان و هدهد»، «حضرت یونس در شکم ماهی» و در رشته خوشنویسی با موضوع «آزاد» برگزار می‌شود که در رشته خوشنویسی برای گروه‌های سنی ۶ تا ۸ و ۹ تا ۱۱ سال خط تحریری و برای گروه سنی ۱۲ تا ۱۴ سال خط درشت در نظر گرفته شده است.

کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۴ سال می‌توانند آثار خود را در قطع A4 و با فرمت JPG تا ۲۵ شهریورماه به سایت جشنواره به نشانی www.koodakart.ir ارسال کنند.

پس از پایان مهلت ارسال آثار هیات انتخاب جشنواره با بررسی آثار کودکان و نوجوانان منتخب را برای حضور در جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان انتخاب می‌کنند و کودکان و نوجوانان پذیرفته شده در جشنواره به صورت کارگاهی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار خواهد شد.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ