برادر مه آفرید تحت تعقیب اینترپل قرار گرفت

۲۶فروردین۱۳،

خبرگزاری آریا: به نظر می رسد بعد از محمودرضا خاوری، نوبت مهرگان امیرخسروی برادر مه آفرید خسروی، متهم ردیف اول پرونده اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی باشد.

 پیش از این در حالیکه نام محمودرضا خاوری در لیست پلیس اینترپل قرار گرفته بود که نامی از برادر متهم ردیف اول پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی و همدست خاوری در این فهرست به چشم نمی خورد.

 در آخرین اقدام پلیس بین الملل در سال ۹۱، پلیس بین‌الملل به درخواست ایران، محمود رضا خاوری، رییس سابق بانک ملی و از متهمان پرونده «اختلاس سه هزار میلیارد تومانی» را در فهرست اشخاص تحت تعقیب قرار داد.

به نظر می رسد بعد از محمودرضا خاوری، نوبت مهرگان امیرخسروی برادر مه آفرید خسروی، متهم ردیف اول پرونده اختلاس ۳هزار میلیارد تومانی باشد. در حال حاضر در اقدامی مثبت دیگر از سوی اینترپل، نام و مشخصات مهرگان امیرخسروی، در کنار نام محمودرضا خاوری در فهرست اشخاص تحت تعقیب قرار گرفته است.

اینترپل اتهام او را رشوه، تقلب و کسب نامشروع مال با اختلاس (تقلب) عنوان کرده است. وی نیز بعد از افشای اختلاس سه هزار میلیارد تومانی بعد از محمودرضا خاوری دومین نفری بود که به کانادا گریخت. هر دوی این اشخاص تابعیت کانادایی دارند. مهرگان امیرخسروی ۴۹ساله و متولد رودبار است.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. كارمند بانكي گفت:

    آقای فرشاد حیدری، مدیرعامل بانک ملی، در ورودی اتاق شما عکس مدیران ۸۰سال گذشته بانک ملی است که هر روز به شما خیره‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *