روح الهی از شرکت مخابرات ایران به هیئت مدیره همراه اول و مخابرات ایران رفت

۳۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 

طی مراسمی با حضور رییس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران اعضای تازه هیئت مدیره شرکت مخابرات استان تهران معرفی و از خدمات مهندس روح اللهی – مدیر عامل سابق و مهندس نجمی عضو هیات مدیره سابق – شرکت تقدیر شد.
 
به گزارش ایسنا در این مراسم سید هاشمی طی سخنانی با اشاره به نقش سیاست گذاری شرکت مخابرات تهران در اداره شرکتهای مخابراتی، گفت : مخابرات تهران در قبل عملکرد قابل قبول و قابل تقدیری داشته‌اند و امروز که مخابرات را تحویل هیات مدیره تازه می‌دهند انتظار داریم، هیات مدیره تازه سطح ارایه سرویس را بالا ببرند.
 
او گفت : هیات مدیره منتخب، رأی همه اعضای مجمع را دارند و لذا باید در برابر همه پاسخگو باشند. مخابرات یکپارچه است و هیات مدیره هم باید هماهنگ و همصدا در توسعه کوشا باشد. این پنج نفر با پنج تخصص مکمل هم، می توانند تحولات بسیاری را سبب شوند.
 
روح اللهی – مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران – نیز طی سخنانی از همکاری کارکنان و مدیران استان تهران تقدیر و تشکر کرد و گفت: کارکنان ما ، در تعهد ، تخصص و شایستگی نمونه‌اند و طی این چند سال ثابت کردند که برای توسعه مخابرات از همه توان خود بهره می گیرند و این توان را در بحران ها به اثبات رسانده اند.
 
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: بدنه شرکت، پویا و سرزنده است و برای ارایه خدمات بهتر و به روزتر آماده است.
 
پور رنجبر – مدیر عامل شرکت مخابرات ایران – نیز از زحمات روح اللهی تشکر کرد و حمایت ها و مشاوره های وی در مدیریت کلان شرکت را مؤثر و قابل تقدیر دانست.
 
در این مراسم روح اللهی بعنوان عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار معرفی شد و هیات مدیره تازه شرکت مخابرات استان تهران از سوی سیدهاشمی موظف به تعیین مدیر عامل تازه شدند.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ