طرح مالکیت وقتی خودروها/ نیاز lبه قبرستان خودروها در آینده ای نزدیک

به گزارش تفسیری ممتازنیوز lبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ جمعه ۱۲م آبان ۹۱،

پیشنهاد استانداری تهران lبه مجلس شورای اسلامی:

معاون استانداری تهران از پیشنهاد طرح مالکیت وقتی خودروها lبه مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: تهران در آینده ای نزدیک نیازمند مبرم lبه قبرستان تازه خودرو خواهد داشت.

محمدرضا محمودی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه استفاده بیش از حد از خودروها توسط مردم در شهر تهران سبب بوجود آمدن ترافیک و آلودگی هوا شده است گفت: تردد بیش از حد خودروهای تک سرنشین و البته عمر بالای این خودروها سبب بوجود آمدن معضلی بزرگ در آینده خواهد شد.

وی با اشاره lبه پیشنهاد استانداری تهران lبه فراکسیون شهری مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: استانداری تهران در پیشنهاد خود خواستار تصویب قانونی در جهتی مالکیت وقتی خودروها شده است.

معاون عمرانی استانداری تهران با اشاره lبه مطلب بالا افزود: با در نظر گرفتن وقت برای مالکیت خودروها، می توان از افزایش سن بالای خودروها و معضل احداث قبرستان ماشین ها در آینده ای نزدیک برای تهران جلوگیری نمود.

محمودی با تاکید بر اینکه این طرح نیاز lبه بررسی بیشتری دارد گفت: با توجه lبه روند فعلی، شهر تهران در آینده ای نزدیک نیاز lبه قبرستان خودرو دارد و با مشکلاتی در این زمینه نیز روبرو خواهد بود./ز


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ