مراکز امور مشترکان مخابرات استان تهران به خدمات اول واگذار شد

مراکز امور مشترکان مخابرات استان تهران به خدمات اول واگذار شد

تمامی خدمات قابل ارائه در مراکز مشترکین مخابرات استان تهران از این پس، توسط خدمات اول TCT انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ناصر قدیر کاشانی – مدیر عامل گروه خدمات اول – در نشستی با اعلام این خبر اظهار کرد: از این پس تمامی خدمات ارتباطی از جمله فروش تلفن ثابت، ADSL و پهنای باند شامل فروش مودم و تجهیزات نصب و نگهداری و پشتیبانی فنی، خدمات مشترکین همراه اول، فروش نصب و پشتیبانی فنی IPTV توسط خدمات اول TCT انجام می‌گیرد.

وی با بیان این که فروش سیم‌کارت و کارت شارژ، فروش باندلینگ، فروش تلفنهای رند ۴-۵ و ۸ رقمی، خدمات بانکی، خدمات بیمه‌ای، نیز در این مرکز انجام می گیرد گفت: فروش گوشی تلفن، موبایل ، کامپیوتر و تجهیزات مرتبط، خدمات شرکتهای زیر مجموعه شرکت مخابرات ایران، چاپ، پاکت گذاری تبلیغات و توزیع قبوض، خدمات ارزش افزوده (VAS)-تبلیغات فضاهای موجود مخابراتی ، بازاریابی،سرمایه گذاری و توسعه خدمات و کلیه خدمات قابل ارائه در مراکز مشترکین مخابرات استان تهران( و تلفن های ۱۹۰-۱۸۹۹-۲۸۲۸ و ۳۸۳۸) توسط خدمات اول TCT انجام خواهد پذیرفت.

وی افزود: تجارب مفید و ارزشمند خدمات اول در ارائه خدمات به مشترکین همراه اول با نوآوری و خلاقیت همراه بوده که سبب جلب رضایت مشترکین ،مدیران و صاحبان سهام شده است. مدیر عامل گروه خدمات اول تصریح کرد: تمامی خدمات مخابرات استان تهران در مراکز مخابراتی نیز توسط خدمات اول ارائه می شود.

وی با اعلام این خبر که یکی از برنامه های خدمات اول TCT ارائه اکثر خدمات فوق‌الذکر بصورت غیرحضوری و از طریق پیک موتوری در آدرس مورد تقاضای مشترکین و متقاضیان است، ادامه داد: برای ارائه اینگونه خدمات ویژه، مشترکین و متقاضیان برای دریافت خدمات مورد نیاز خود هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی نخواهند داشت.

مدیر عامل گروه خدمات اول، سرعت عمل در ارائه خدمات و حذف موانع غیرضروری و روال طولانی مدت اداری و دولتی که موجب سهولت دسترسی مشترکین و متقاضیان به خدمات مورد نیاز می‌شود را بزرگترین تفاوت قابل مشاهده ظرف ماه آینده در ۱۲۰ شعبه شرکت خدمات اول در شهر تهران و البرز برشمرد و تصریح کرد: تغییرات انجام شده توسط خدمات اول TCT به عنوان بخش خصوصی موجب انقلاب عظیمی در صنعت مخابرات کشور در سال خواهد بود که طی سالیان اخیر بی نظیر است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با حذف کلیه پیمانکاران مراکز مخابراتی، از ابتدای خردادماه کلیه پرسنل به تعداد تقریبی ۱۲۶۰ نفر با خدمات اول TCT قرارداد منعقد کرده‌اند و حقوق خردادماه خود را از طریق بانک انصار از خدمات اول TCT دریافت می‌کنند.

قدیرکاشانی افزود: جهت احترام مضاعف به مشترکین و متقاضیان و پرسنل شاغل، کلیه مراکز مخابراتی که نیاز به تغییر دکوراسیون دارند؛ بازسازی و یا نوسازی شده و این در حالی ست که در حال حاضر ۳ مرکز شیخ فضل ا… واقع در خیابان شیخ بهایی جنوبی و مرکز کلانتری واقع در خیابان گاندی و مرکز قدس واقع در خیابان امیرآباد با بازسازی کامل آماده بهره برداری و مشاهده کارشناسان است.

وی با اعلام این که از این پس ۱۲۰ مرکز مخابراتی استان تهران (شامل تهران و البرز)از بدنه مدیریتی مخابرات جدا شده و با حضور مدیر جدید به نمایندگی از خدمات اول TCT مدیریت و هدایت خواهند شد؛ گفت: از این تاریخ به بعد مراکز مخابراتی به عنوان شعبه خدمات اول TCT مشغول به فعالیت خواهند بود؛ به عنوان مثال واحد امور مشترکین مرکز مخابراتی شیخ فضل الله نوری تبدیل به شرکت خدمات اول TCT شعبه شهید شیخ فضل الله نوری خواهد شد.

مدیر عامل گروه خدمات اول یکی از مهمترین برنامه های خدمات اول TCT برطرف کردن مشکلات و موارد موجود پرسنل شاغل در شعب خدمات اول TCT دانست و افزود: در این راستا طی برگزاری ۳ همایش در تهران و البرز ظرف هفته گذشته، کلیه پرسنل در خصوص سیاستهای اجرایی شرکت و اهداف مورد نظر توجیه شده و مطالب آنان نیز جهت پیگیری دقیق بصورت مکتوب دریافت شده که در سریع‌ترین زمان ممکن به موارد مطرح شده ترتیب اثر داده خواهد شد.

وی اظهار کرد: ضمناً با ارتباط نزدیک میان مدیر عامل و پرسنل خدمات اول TCT، به سرعت کلیه پرسنل با اهداف شرکت همسو شده و ارائه خدمات به مشترکین و متقاضیان در بالاترین سطح کفیت و کمیت انجام خواهد پذیرفت؛ همچنین از این تاریخ به بعد پرسنل بعد از طی دوره‌های آموزش تخصصی در خصوص ارائه هر یک از خدمات، حقوق خود را علاوه بر مبلغ دریافتی قبلی به صورت پورسانتی و براساس میزان کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده به مشترکین و متقاضیان دریافت خواهند کرد که این نکته سبب افزایش میزان بهره وری شرکت و افزایش حقوق دریافتی پرسنل خواهد شد و با تغییر نظام ساعت مزدی به کارمزدی و حاکم بودن اصل شایسته سالاری برای پرسنل بزودی تغییرات قابل توجهی را در بخش ارائه خدمات مخابراتی شاهد خواهیم بود.

قدیر کاشانی اضافه کرد: مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران تأکید ویژه‌ای به حفظ اشتغال پرسنل دارد که در صورت همکاری پرسنل در راه رسیدن به اهداف خدمات اول TCT ،هیچگونه تعدیل نیرویی نخواهیم داشت و با توجه به ظرفیت موجود حتی امکان اشتغالزایی برای بیش از هزار نفر از جوانان جویای کار نیز در مجموعه خدمات اول TCT میسر خواهد بود.

وی شماره ۸۷۸۷ را به عنوان تلفن دفتر مرکزی و سایت WWW.TCT1.IR را به عنوان سایت اطلاع ‌رسانی خدمات اول TCT و محل دفتر مرکزی را میدان هفت تیر- خ شهید لطفی – پلاک ۶۶ معرفی کرد و گفت: خدمات اول TCT آمادگی خرید – مشارکت و هرگونه همکاری در زمینه طرح های تجاری و درآمدزا که قابل ارائه در مراکز مخابراتی باشد را از صاحب نظران و متفکرین اقتصادی دارد و از همه کارشناسانی که تمایل به همکاری در مجموعه خدمات اول TCT به صورت تخصصی و با ارائه طرح و ایده دارند رسماً دعوت به همکاری می‌کند.

مدیر عامل گروه خدمات اول ابراز امیدواری کرد: بزودی شاهد برنامه های قابل توجه بازاریابی و تبلیغات گسترده جهت خدمات قابل ارائه خواهیم بود و تصمیم داریم همگام با تکنولوژی روز دنیا امکان استفاده مشترکین و متقاضیان را از آخرین دستاوردهای ارتباطی و مخابراتی و سرویس های ارزش افزوده فراهم آوریم تا مشترکین و متقاضیان تفاوتهای ایجاد شده را به وضوح مشاهده کنند.

وی در پایان افزود: خدمات اول TCT با دارا بودن ۱۲۰ شعبه با متوسط متراژ ۲۰۰ متر در بهترین نقاط تجاری و اداری و به عنوان بزرگترین شبکه بخش خصوصی در سطح استان تهران و البرز آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به مشتریان – مشترکین و متقاضیان و مراجعین وزارتخانه‌ها – کلیه سازمانها، نهادها برندهای تجاری و ارگانهای مختلف جهت سهولت دسترسی آحاد همشهریان به خدمات مورد نیاز اعلام می‌کند.

لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

اخبار ICT در ایستنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ