مروری بر خدمات جعبه کمک‌های تماس ایرانسل

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند در مواقعی که شارژ سیم‌کارتشان تمام شده باشد از جعبه کمک‌های تماس ایرانسل جهت برقراری تماس استفاده کنند.
 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، جعبه کمک‌های تماس ایرانسل شامل موارد زیر است:
 
سرویس میزبان تماس
 
نخستین سرویس این جعبه، سرویس میزبان تماس است که مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری برای استفاده از آن می‌توانند با شماره گیری کد دستوری# شماره مورد نظر* ۷۰۴ *از شماره مورد نظر خود بخواهند میزبان تماس آنها باشد.
 
پس از شماره‌گیری، تلفن گویا با فرد مورد نظر تماس گرفته و درصورت موافقت وی تماس برقرار می گردد. البته نباید فراموش کرد برای استفاده از این سرویس، میزبان تماس نیز باید مشترک سیم‌کارت اعتباری ایرانسل باشد.
 
لطفا با من تماس بگیرید
 
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری در شرایط نداشتن شارژ کافی برای تماس، می‌توانند با وارد کردن کد دستوری#شماره تلفن ایرانسل دریافت کننده*۱۵۰* از سرویس «لطفا با من تماس بگیرید» استفاده کنند.
 
در این حالت و پس از شماره‌گیری کد دستوری، یک پیام کوتاه رایگان با محتوای «لطفاً با من تماس بگیرید…» به همراه شماره تلفن ایرانسل فرستنده به شماره مقصد ارسال می‌شود و از دارنده شماره خواسته می‌شود تا با شما تماس بگیرد.
 
ارسال شارژ
 
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری#شماره دوست موردنظر* شماره رمز۱۲یا ۱۶رقمی*۱۴۱*و کاربران وایمکس ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #شناسه وایمکس*شماره رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی* ۱۴۱* برای سیم‌کارت اعتباری و یا حساب وایمکس دوستان خود شارژ بفرستند.
 
برای استفاده از این سرویس، تنها ۵۰۰ ریال از اعتبار ارسالی بعنوان کارمزد کسر خواهد شد. البته با ارسال شارژ برای کاربران اعتباری وایمکس ایرانسل، هیچ کارمزدی دریافت نمی‌شود.
 
شارژ خط به خط
 
شارژ خط به خط آخرین سرویس جعبه کمک‌های تماس ایرانسل بشمار می‌رود و مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری برای استفاده از این سرویس کافی است کدYES/OK #رمز خط به خط*مبلغ*شماره مقصد* ۱۴۲* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند.
 
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری برای دریافت رمز خط به خط نیز کافی است عدد ۱۲ را به ۱۱۱۲ پیامک کرده و با پیگیری منوها، رمز خود را تعیین کنند.
 
هزینه استفاده از این سرویس در هر بار انتقال، ۵۰۰ ریال به عنوان کارمزد در نظر گرفته شده است که از اعتبار موجود در حساب فرستنده کسر خواهد شد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ