موزه هنرهای معاصر میزبان جشنواره «هنر و رسانه»

۲۸ آبان ،

سینماپرس-گروه هفت هنر/ زمان و مکان برگزاری مراسم اختتامیه اولین جشنواره «هنر و رسانه» اعلام شد.

به گزارش تفسیری سینما پرس به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، دبیر اجرایی اولین جشنواره «هنر و رسانه» گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره پانزدهم آذر ماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می گردد.

علی ستوده نیا افزود: از ابتدای برنامه ریز و تدوین تقویم زمانی جشنواره درنظر داشتیم تا مراسم اختتامیه جشنواره را همزمان با سالروز بزرگداشت شهدای عرصه رسانه برگزار کنیم که با همکاری های صورت گرفته و حرکت جشنواره بر اساس جدول زمانی تعین شده این فرصت را در اختیار ما قرار داد.

وی اظهار داشت: موزه هنرهای معاصر تهران یکی از مهمترین مکان های هنری کشور است که میزبان اتفاقهای هنری متعدد و مهمی بوده و جشنواره «هنر و رسانه» هم یکی دیگر از این اتفاقهاست که برگزاری مراسم اختتامیه آن در این مکان هم برای این جشنواره سابقه درخشان و یاد خوشایندی را ثبت خواهد کرد و هم در سوابق موزه هنرهای معاصر سابقه ای درخشان خواهد بود.

ستوده نیا اضافه کرد: این جشنواره برآمده از تعامل دو حوزه رسانه و هنر بوده و با مشارکت تعداد بسیاری از خبرنگاران فعال در حوزه های مختلف هنری همراه بوده و علاوه بر میزبانی از این خبرنگاران هنری در روز اختتامیه میزبان هنرمندان و اساتید رسانه هم خواهد بود که این مهم به اعتبار برنامه خواهد افزود.

گفتنی است اولین جشنواره «هنر و رسانه» به همت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در به ارزیابی و داوری آثار رسانه ای در حوزه های تئاتر، موسیقی، تجسمی، مد و لباس و آموزش هنر می پردازد.

انتهای پیام/ص/ن.ف

انتهای خبر / شبکه خبری سینمای ایران/ کد خبر ۳۸۵۳۶


شبکه خبری سینمای ایران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ