نحوه وقت گذرانی اینترنتی در آمریکا و بریتانیا/ ۳۷۰ میلیون ساعت خرید آنلاین

۲۹فروردین۱۳،

 

محققان با بررسی رفتار ۲۵ میلیون کاربر ناشناس مشخص کرده اند که یک کاربر در یک ساعتی که به صورت آنلاین سپری می کند به چه موارد در اینترنت توجه دارد.
 
تحقیقات انجام شده دربارهٔ چگونگی سپری شدن وقت کاربران در اینترنت نشان می دهد که استفاده از شبکه های اجتماعی، سرگرمی و خرید آنلاین محبوبترین فعالیتهایی می باشند که کاربران برای وقتی که در اینترنت سپری کرده، در نظر می گیرند.
 
این تحقیق بریتانیا را به عنوان کشوری دانسته است که بیشترین میزان خریدهای اینترنتی در آن صورت می گیرد، این میزان پس از بریتانیا در آمریکای شمالی و استرالیا قابل توجه است.
 

یک ساعت اینترنت بریتانیایی تا حد بسیاری شامل شبکه های اجتماعی شده و پس از آن سرگرمی و خرید قرار می گیرد
 
کاربران اینترنت در بریتانیا ۱۰ درصد از تمام وقت آنلاین خود را در سال ۲۰۱۲ به خریدکردن سپری کرده اند این آمار در آمریکا ۹ درصد و در استرالیا ۶ درصد است.
 
شاید این امر تاحدی به فصل کریسمس ارتباط داشته باشد، چرا که در این دوره ۳۷۰ میلیون ساعت به خرید آنلاین اختصاص داده شده است که این میزان ۲۴ درصد نسبت به میانگین ماهانه افزایش داشته است.
 
مصرف محتوای خبری همچنین افزایش یافته است اما در میان سه کشور بررسی شده کاربران استرالیایی بیش از دیگران به خبرها آنلاین اهمیت داده اند.
 
شش درصد از تمام وقتی که کاربران در سال ۲۰۱۲ در اینترنت صرف کرده اند در پایگاه اینترنتیهای خبری بوده است که این میزان در بریتانیا ۵ و در آمریکا ۴ درصد بوده است.
 
این تحقیق همچنین نشان می دهد که بیشترین کاربران شبکه های اجتماعی در آمریکا می باشند.
 
در بریتانیا ۱۳ دقیقه هر ساعت آنلاین در شبکه های اجتماعی و تالارهای گفتگو ، ۹ دقیقه در موضوعات سرگرم کننده و شش دقیقه به خرید اختصاص دارد.
 
در آمریکای شمالی ۱۶ دقیقه به شبکه اجتماعی، ۹ دقیقه سرگرمی و ۵ دقیقه خرید و در استرالیا کاربران ۱۴ دقیقه را به شبکه های اجتماعی، ۹ دقیقه سرگرمی و چهار دقیقه خرید آنلاین سپری می کنند.
 
در هر سه بازار، زمانی که به خرید آنلاین اختصاص داده می گردد هر سال افزایش دارد، اما بریتانیا درمیان کشورهایی است که میزان خرید آنلاین در آن بیشتر از آمریکا و استرالیا است.
 
 

یک ساعت اینترنتی در آمریکا که ۱۶ دقیقه آن صرف رسانه های اجتماعی، ۹ دقیقه سرگرمی و ۵ دقیقه صرف خرید می گردد
 
جیمز موری مدیر بازاریابی دیجیتال در اکسپرین مارکتینگ سرویس گفت: این فضا مدام در حال تغییر است، ما تاکنون تغییرات بسیاری را در رفتار کاربران مناطق جغرافیایی مختلف ملاحظه کرده ایم.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ