نرخ اجاره‌بهای خوابگاه های مجردی و متاهلی اعلام شد

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

به پیشنهاد معاونین دانشجویی دانشگاه‌ های منتخب کشور و تایید و تصویب هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان، اجاره بهای خوابگاه های دانشجویی مجردی و متاهلی ملکی در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ اعلام شد.

نرخ اجاره بهای خوابگاه های ملکی مجردی در بخش های ۱و۲ نفره، ۳و ۴ نفره، ۵و۶ نفره،۷و۸ نفره و ۹نفره و بیشتر به صورت ماهانه در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ تعیین شده است .

درصورتی که دانشجویان اجاره بهای خود را به صورت نقدی پرداخت کنند از ۲۰ درصد تخفیف در سال تحصیلی جدید برخوردار می شوند.

دراین جدول سکونت مجاز دانشجویان روزانه در نیم سال اول و دوم سال تحصیلی جدید به صورت نقدی و غیر نقدی تعیین شده است. بالاترین قیمت مربوط به خوابگاه های یک و ۲ نفره و پایین ترین نرخ مربوط به اتاق های ۹نفره و بیشتر است.

به عنوان مثال نرخ اجاره بهای خوابگاه یک و ۲ نفره مجردی ملکی مختص دانشجویان مجاز روزانه با ۲۰ درصد تخفیف و به صورت نقدی ۱۳۱ .۳۹۸ ریال و نرخ اجاره بهای خوابگاه ۹نفره و بیشتر با همین شرایط ۱۹۹٫۶۶ ریال تعیین شده است.

نرخ اجاره بهای سکونت مجاز دانشجویان شبانه، میهمان و بورسیه، شاغل و همچنین نرخ اجاره بهای سکونت غیرمجاز و اضافی دانشجویان شبانه میهمان، بورسیه و شاغل تعیین شده است.

نرخ اجاره بهای سکونت مجاز دانشجویان شبانه،میهمان و بورسیه، شاغل مجرد یک و دونفره۷۴۶٫۴۹۶ ریال و نرخ اجاره بهای خوابگاه ۹نفره و بیشتر با همین شرایط ۳۷۳٫۲۴۸ ریال تعیین شده است.

دراین جدول نرخ اجاره بهای سکونت غیرمجاز دانشجویان (عدم تخلیه به موقع  ) نیز مشخص شده است .

بنابراین گزارش، نرخ اجاره بهای خوابگاه های ملکی متاهلی درسال ۹۴-۹۳ به صورت ماهانه تعیین شده است که دراین بخش دانشجویان براساس امکانات مستقل و مشترک اجاره پرداخت می کنند.

دانشجویان مجاز روزانه متاهل هم مانند دانشجویان مجرد درصورت پرداخت نقدی اجاره بهای خوابگاه از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار می شوند.

نرخ اجاره بهای خوابگاه ملکی متاهلی با ۲۰ درصد تخفیف و امکانات مستقل۷۹۶٫۲۶۲ ریال و نرخ اجاره بها با امکانات مشترک با همین شرایط  ۵۵۷٫۳۸۳ ریال تعیین شده است.

نرخ اجاره بهای سکونت دانشجویان متاهل مجازشبانه،میهمان،بورسیه، شاغل، نرخ اجاره بهای متاهلی نیم سال های اضافی شبانه، میهان، بورسیه و شاغل و سکونت غیرمجاز متاهلان در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ مشخص شده است .

دانشگاه ملزم هستند براساس جدول موجود نرخ اجاره بهای خوابگاه ها را درسال تحصیلی جدید محاسبه کنند.

— .

آخرین اخبار اقتصادی
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *