همراه اول: مشترکانمان در ۶روز ۴میلیارد پیامک ارسال کردند و ما ۶۸درصد سهم بازار سیمکارت های روشن کشور را در اختیار داریم

۷فروردین ۱۳،

 

مشترکین همراه اول طی ۶روز آغازین تعطیلات سال نو با تبادل بیش از چهار میلیارد پیامک، سال جدید را تبریک گفتند .
 
به گزارش  آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران در خبری که بر روی پایگاه اینترنتی رسمی این شرکت منتشر کرده اعلام کرده: مشترکین همراه اول طی ۴۸ ساعت (از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۹ اسفند۹۱ تا ۱۰صبح یکم فروردین ماه ۹۲) با تبادل دو میلیارد و۱۸۷میلیون و ۸۵۱ هزار و ۲۲۳پیامک، به استقبال سال جدید رفتند. این در حالی است که در نوروز قبل، در همین بازه زمانی، کمی بیش از یک میلیارد پیامک رد و بدل شده بود.
همچنین همراه اولی ها در بازه زمانی ۳۶ ساعته (۱۰صبح ۲۹ اسفند۹۱ تا ساعت ۲۲ شب ۳۰ اسفند) دو میلیارد و ۱۲ میلیون و ۸۲۳ هزار و ۱۲۵ پیامک مبادله کردند.
براساس این گزارش، اوج تبادل پیامک در شبکه همراه اول، ساعت ۱۴ تا ۱۵روز چهارشنبه ۳۰ اسفند ماه ۹۱ بوده که در این یکساعت ۱۰۹ میلیون و ۳۵۷ هزار و ۴۶ پیامک مبادله شده است .
همچنین طی ۶ روز تعطیلات نوروزی (از ۲۹ اسفند ۹۱ تا ۴ فروردین ۹۲)، در شبکه همراه اول چهار میلیارد و ۹۳ میلیون و ۹۵۹ هزار و ۶۳۵پیامک مبادله شده که ضریب موفقیت آنها در مراکز تبادل پیامک ۹۸.۴ درصد بوده است. 
 
همراه اول در پایان اطلاعیه خود آورده: گفتنی است هم اکنون همراه اول حدود ۶۸درصد سهم بازار سیم کارت های روشن کشور را در اختیار دارد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ