هیچ مربی به کادر‌فنی تیم‌ملی اضافه نمی‌شود

 کارلوس کی‌روش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شایعه حضور یک مربی جدید ایرانی به کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: من از کادر فنی تیم ملی رضایت کامل دارم. آنها سرشار از انگیزه هستند و روی کارشان تمرکز زیادی دارند و من به آنها اعتماد کامل دارم. شایعه‌ اضافه شدن یک مربی به کادرفنی تیم ملی صحت ندارد و هیچ مربی جدیدی به ما اضافه نمی‌شود. کادرفنی با همین نفرات و با تمام قوا به کارش ادامه خواهد داد.

سرمربی تیم ملی ایران در مورد جلسه‌اش با علی کفاشیان قبل از ترک ایران، گفت: جلسه‌ای که با کفاشیان داشتم مربوط به امور تیم ملی و نحوه آماده سازی تیم قبل از بازی مهم با کره جنوبی بود. با توجه به اینکه من مجبور بودم برای حضور در دادگاه ایران را ترک کنم در مورد مسایل تیم ملی باید چند تصمیم اساسی در مورد اردو و برنامه‌های تیم ملی می‌گرفتیم و با رئیس فدراسیون در این زمینه صحبت کردم.

کی‌روش در مورد دلیل لغو مسابقه دوستانه با کره‌شمالی،گفت: تیم ملی ۷-۸ بازیکن مصدوم دارد و با توجه به این همه بازیکن مصدوم نمی‌خواستم قبل از بازی با کره جنوبی، یک بازی سخت با کره شمالی انجام شود. این بازی دوستانه لغو نشده بلکه به تعویق افتاده و در زمان دیگری برگزار خواهد شد. من نمی‌خواستم قبل از بازی با کره جنوبی ریسک کنم و بازی سنگینی مقابل کره شمالی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: با تمام توان و قدرت می‌خواهیم مقابل کره جنوبی بازی کنیم و بازیکنان و مربیان تیم ملی برای این دیدار سرشار از انگیزه هستند تا نتیجه‌ دلخواه را از این بازی بگیریم.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ