کارگاه عکاسی و فیلم‌سازی با موبایل برگزار می‌شود

۰۸م آذر ، موبنا- همزمان با امضای تفاهم نامه با خانه سینمای دانشگاهی ایران، جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، در هفت دانشگاه کشور کارگاه آموزشی ،عکاسی و فیلم سازی با تلفن همراه برگزار خواهد کرد.

“فرجاد خوشبین” دبیر جشنواره هدف از برگزاری این کارگاه ها را ارتباط با قشر جوان و دانشجو به عنوان مخاطبان اصلی جشنواره ذکر کرد و گفت: در این کارگاه ها تلاش می کنیم دانشجویان را به نگاه هدفمندتر به ابزار موبایل به عنوان یک ابزار هنری ترغیب کنیم.

“حسن علیکرمی” دبیرخانه سینمای دانشگاهی نیز با اشاره به اینکه هفت دانشگاه در تهران و چند شهر دیگر، میزبان جشنواره خواهند بود، گفت: جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، حرکت خوبی در زمینه فرهنگ سازی استفاده از تلفن همراه است و از آنجا که بیشتر مخاطبان این جشنواره، جوانان دانشجو می باشند، حضور جشنواره در دانشگاه ها سبب شناسایی استعدادهای دانشجویان شده و ارتباط میان سینما و دانشگاه را تقویت می کند.

کاروان آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در دانشگاه های الزهرا، تربیت مدرس، علوم اقتصادی، یاسوج، بین المللی قزوین، نوشیروانی بابل و پردیس قم دانشگاه تهران حضور خواهدیافت.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه ها می توانند به پایگاه اینترنتی جشنواره به آدرس www.tfpf.mobi مراجعه کنند.

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ