امیدی به نمایش خرس در ایران ندارم

ممتازنیوز:

khers-123lبه گفته تهیه کننده فیلم «خرس»، هرچند جلسات مختلفی برای اکران این فیلم با مسئولان سینمایی برگزار شده اما امیدی به اکران عمومی این اثر نیست.

جواد نوروزبیگی تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اکران فیلم سینمایی «خرس» به کارگردانی خسرو معصومی گفت: دو شب پیش مسئولان سازمان سینمایی برای اکران فیلم سینمایی خرس جلسه ای داشتند که هنوز نتیجه این جلسه به ما اعلام نشده است.

وی افزود: هر چند در ۲ ماه گذشته جلسات مختلفی با حضور مسئولان سازمان سینمایی و خسرو معصومی و من برگزار شده است اما همچنان امیدی به اکران این فیلم سینمایی ندارم.

نوروزبیگی در پاسخ به این پرسش که برگزاری جلسات مختلف ممکن است نشانه امیدی برای اکران این فیلم باشد، عنوان کرد: هرچند این جلسات برگزار می شود اما مهم نتیجه آنهاست که چندان رضایت بخش نبود.

«خرس» داستان مرد رزمنده ای است که پس از سال ها اسارت در هنگام بازگشت به منزل با ازدواج همسرش روبه رو می شود. پرویز پرستویی، مریلا زارعی، فرهاد اصلانی، علی اوسیوند، ناصر آقایی و مائده طهماسبی از جمله بازیگران این فیلم هستند. این فیلم در جشنواره های مختلفی از جمله جشنواره فیلم شانگهای برگزیده شده است.


اخبار ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ