انعقاد قراردادهای پیش‌فروش مسکن ویژه تهرانسر از هفته آینده

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/پیش‌نویس قراردادهای پیش‌فروش عرصه و اعیان مسکن ویژه تهرانسر آماده شده و متقاضیان می‌توانند از هفته آینده با مراجه به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران قرارداد خود را منعقد کنند.

به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) طبق اعلام اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، قراردادهای عرصه و اعیان مسکن ویژه تهرانسر به صورت یکجا منعقد می‌شود.

بر این اساس، مراحل قانونی مربوط به پیش‌نویس قراردادهای اعیان و عرصه مسکن ویژه تهرانسر طی شد و پس از تایید نهایی سازمان ملی زمین و مسکن، پیش‌نویس قراردادهای عرصه و اعیان مسکن ویژه تهران به صورت یکجا و همزمان محقق می‌شود.

مطابق شیوه‌نامه ثبت‌نام، قرارداد عرصه باید پس از دریافت قسط پنجم منعقد می‌شد که در حال حاضر، این قرارداد پنج ماه زودتر از موعد مقرر منعقد می‌شود.

کلیه ثبت‌نام کنندگان مسکن ویژه تهرانسر می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، پیش‌نویس قرارداد خود را ببینند.

همچنین از روز شنبه – یازدهم آبان‌ماه – متقاضیان می‌توانند به خیابان نجات‌اللهی شمالی – جنب بیمارستان جامع زنان – اداره کل راه و شهرسازی استان تهران – طبقه سوم مراجعه کنند.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *