تساوی استقلال و سپاهان در نیمه اول

۲۶فروردین۱۳،

AMIN0067.jpg

نیمه اول دیدار استقلال و سپاهان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از هفته‌ی سی و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه اول این دیدار استقلال بازی به مراتب بهتری برابر مهمانش ارائه داد و موقعیت‌های بسیاری برای گلزنی داشت.

در دقیقه ۱۳ این دیدار فرشید طالبی به سبب خطا بر روی مجیدی با کارت زرد داور جریمه شد. در ادامه او در دقیقه ۳۵ در صحنه‌ای مشکوک ایمان موسوی را متوقف کرد که مظفری‌زاده این صحنه را خطا تشخیص داد و کارت زرد دوم را به طالبی نشان و او از زمین اخراج شد.

در آخرین دقیقه نیمه اول هم سعید مظفری‌زاده به امیرحسین صادقی و محمدرضا خلتعبری کارت زرد داد.

در نیمه اول این دیدار، ایران‌نژاد به جای سوشاک در دقیقه ۳۲ و محمد حسین مرادمند به جای جهان عالیان در دقیقه ۳۸ برای سپاهان به میدان آمدند.

ترکیب استقلال در نیمه اول به شرح زیر بود: مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده، پژمان منتظری، جواد نکونام، علی حمودی، خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده، مجتبی جباری، ایمان موسوی و فرهاد مجیدی.

برای سپاهان هم شهاب گردان، میلان سوشاک ( ایران نژاد ۳۲)، علی احمدی، فرشید طالبی، حسن جعفری، امید ابراهیمی، امین جهان‌عالیان ( محمد حسین مرادمند ۳۸ )، احسان حاج‌صفی، محرم نویدکیا، محمدرضا خلعتبری و جواهیر سوکای به میدان رفتند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *