تکیب توقف خط تولید تندر ۹۰

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 تکیب توقف خط تولید تندر 90

تکیب توقف خط تولید تندر ۹۰

ممتازنیوز: در حالی که پیش از این خبرهای دربارهٔ احتمال توقف تولید تندر ۹۰ و تولید پژو ۲۰۶ ایرانی به جای این خودرو انتشار یافته بود، مدیر فروش یکی از خودروسازان بزرگ این موضوع را تکذیب می‌کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، این در حالی است که چند روز پیش نیز بعضی رسانه‌ها با دستمایه قرار دادن نامه رنو به قطعه‌سازان داخلی، از توقف فعالیت‌های این شرکت در ایران خبر داده بودند که البته این موضوع نیز به سرعت تکذیب شد.
مدیر فروش یکی از خودروسازان بزرگ در این زمینه اظهار کرد: فرایند تامین قطعات و تولید خودروی تندر ۹۰ طبق روال ادامه داشته و برنامه‌ای برای توقف تولید این خودرو وجود ندارد.
وی با بیان این‌که هم‌اکنون هر دو شرکت خودروساز از موجودی لازم برای ادامه تولید این خودرو برخوردار می باشند، خاطرنشان کرد: شرکت رنو بر ادامه تمایل خود برای حضور در ایران تاکید کرده و سببی برای توقف تولید تندر ۹۰ وجود ندارد.
به گزارش ایسنا، مدیر فروش این خودروساز بزرگ ادامه داد: البته مشکلاتی در رابطه با تامین منابع مالی و پرداخت مطالبات معوق و همچنین تامین بعضی از قطعات مربوطه وجود دارد که این مشکلات نیز مدیریت شده و تولید طبق روال ادامه خواهد یافت.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط بازار و استقبال مصرف‌کنندگان از تندر ۹۰ توجیهی برای توقف تولید این خودرو وجود ندارد.


پرشین خودرو | RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ