جریمه نقدی برای استقلال، سپاهان و داماش گیلان/تقدیر از قلعه‌نویی و ماجدی

۲۰م آذر ،

کمیته انضباطی در تازهترین تصمیمش تیم‌های استقلال، سپاهان و داماش گیلان را به پرداخت جریمه نقدی محکوم و از امیر قلعه‌نویی و میرشاد ماجدی تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از پایگاه اینترنتی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و داماش گیلان هشتم شهریورماه در رشت برگزار و به اتوبوس حامل بازیکنان تیم ملوان بندر انزلی خساراتی وارد شد. پس از بررسی کمیته انضباطی، باشگاه داماش گیلان به پرداخت ۲۳٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد که سازمان لیگ برتر باید خسارت فوق را از محل ودایع باشگاه داماش کسر و در حق باشگاه ملوان بندر انزلی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای استقلال و سپاهان

دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران از سری رقابت‌های لیگ برتر، بیست و هشتم آبان‌ماه در فولاد شهر برگزار شد که از سوی بازیکنان دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. به سبب تخلفات جواد نکونام و با توجه به عذرخواهی این بازیکن در مطبوعات، وی به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محمدرضا خلعتبری، محمد علی احمدی و احمد جمشیدیان، بازیکنان سپاهان هم به سبب تخلفات مختلف هرکدام به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

به سبب تخلفات تماشاگران دو تیم استقلال و سپاهان، هریک از تیم ها به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. ضمنا تیم استقلال به سبب تاخیر دو دقیقه ای خود برای ورود به زمین به پرداخت ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی از رفتار امیر قلعه نویی و میرشاد ماجدی به سبب جلوگیری از فحاشی تماشاگران و رعایت حرمت ورزشگاه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *