جمع آوری ۶۸۰ نفر معتاد ولگرد و بی خانمان در استان البرز

۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز از جمع آوری ۶۸۰ نفر معتاد ولگرد و بی خانمان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در روزهای پایانی سال و تعطیلات ایام نوروز خبر داد .

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ؛فرمانده انتظامی استان البرز که دبیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این استان را برعهده دارد با اعلام این خبر اظهار داشت:پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به منظور برقراری امنیت در روزهای پایانی سال و جلوگیری از سرقت های جزء که اکثرا توسط معتادان پرخطر صورت می گیرد ، از۲۳ اسفند ماه سال۹۱ طرح برخورد با معتادان ولگرد و کارتن خواب را در سطح استان به اجراء گذاشته است .
 
وی با اشاره به استمرار این طرح درسال جاری گفت:اعتیاد را باید یک بیماری قلمداد کرد و از برخورد فیزیکی و انتظامی با فرد معتاد پرهیز کرد چرا که اعتیاد یک معضل اجتماعی است و راه برون رفت از این معضل در مرحله اول پیشگیری و جلوگیری از افتادن جوانان در دام اعتیاد و در مرحله دوم درمان و بازپروری یک معتاد و بازگردان او به زندگی عادی و اجتماعی است .
 
گودرزی افزود: در همین راستا پلیس استان البرز با اجرایی کردن طرح جمع آوری معتادان ولگرد و بی خانمان در سطح این استان دو هدف عمده ارتقاء امنیت اجتماعی و درمان و بازپروری این اشخاص را دنبال می کند .
 
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز افزود:در این طرح که از ۲۳ اسفند ماه سال قبل در سطح استان به اجرا درآمده است تا ۴فروردین ماه سال جاری جمعا تعداد ۶۸۰ نفر از معتادان ولگرد و بی خانمان جمع آوری و تحویل مراکز درمانی و کمپهای مجاز شدند .
 
وی در پایان افزود:طرح جمع آوری معتادان ولگرد و بی خانمان به قوت خود باقیست و در روزهای آتی نیز در راستای افزایش احساس امنیت و آرامش در سطح استان ، در دستور کار پلیس قرار دارد./


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *