خیلی دوست دارم استقلال را شکست دهیم

۳۰م دیماه ،

مهدی مهدوی‌کیا در نشست خبری قبل از بازی با استقلال در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خیلی دوست دارم در دربی ۷۶ برنده بازی باشیم، با توجه به اینکه هر دو تیم پرطرفدار می باشند، قطعا این بازی بسیار حساس برای طرفین است.

به گزارش فارس،وی افزود: ما می‌خواهیم به بالای جدول برسیم و باید به ۳ امتیاز این بازی برسیم، علی‌رغم احترامی که برای استقلالی‌ها قائل هستم اما ۳ امتیاز را می‌خواهیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی در یک فضای خوب و جوانمردانه برگزار شود و قطعا هر دو تیم کار سختی دارند، خدا را شکر می‌کنم مصدومیتم نیز برطرف شده و با رفع این مشکل می‌توانم در خدمت تیم باشم.

مهدوی‌کیا در خصوص رکوردش نیز گفت: این رکورد‌ها برای قبلا است و من به دنبال این نیستم که بخواهم به خاطر این رکوردها بازی‌ام را تحت تاثیر قرار دهم اما امیدوارم رکورد نباختنم از استقلال تکرار شود. من از هواداران می‌خواهم از هرگونه حاشیه بپردازند و فقط تیم خود را حمایت کنند تا بازیکنان نیز تمرکز لازم را داشته باشند. دربی سالم و بی‌حاشیه قطعا زیباتر می‌شود.

وی در پایان دربارهٔ نتیجه بازی نیز گفت: هدف همه ما برد است اما فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، امیدوارم ما برنده این بازی باشیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *