سامانه اطلاعات جغرافیایی در بانک‌پاسارگاد راه‌اندازی شد

۱۴اردیبهشت،

بانک پاسارگاد جهت ایجاد حداکثر رضایتمندی مشتریان خود سامانه اطلاعات جغرافیایی (G.I.S) در پایگاه اینترنتی بانک‌پاسارگاد را راه‌اندازی کرد.

به گزارش خبرگزای دانشجویان ایران(ایسنا)، GIS سامانه‌ای نوین برای مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی است که قابلیت جمع‌آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل و نمایش اطلاعات جغرافیایی را دارد. این سامانه با جمع‌آوری و تلفیق اطلاعات پایگاه داده‌های مختلف، به وسیله تصویرسازی و استفاده از آنالیزهای جغرافیایی، امکان نمایش اطلاعات مورد نظر را در نقشه‌ها و بر اساس موقعیت‌شان فراهم می‌کند.

بر اساس این خبر امکانات سامانه اطلاعات جغرافیایی عبارتند از ملاحظه تمامی شعبه‌های بانک‌پاسارگاد، ملاحظه نزدیک‌ترین شعبه‌ها با توجه به آدرس مدنظر مشتری، ملاحظه اطلاعات عمومی مربوط به هر شعبه اعم از نام رییس و معاون، نام و کد، تلفن و فکس، آدرس پستی و نام سرپرستی)، امکان جستجو از طریق کد، نام و آدرس شعبه (آدرس کامل یا یک کلید واژه همچون خیابان، کوچه و غیره)، ملاحظه تمامی دستگاه‌های خودپرداز بانک و ملاحظه نزدیک‌ترین دستگاه خود پرداز با توجه به آدرس مدنظر مشتری.

مشریان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک‌پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir از امکانات سامانه GIS بهره‌مند شوند. علاوه بر این با هدف تسهیل در استفاده از امکانات این سامانه و ایجاد دسترسی بیشتر، نسخه ویژه تلفن همراه سامانه مزبور تحت قالب سه سیستم عامل ” آندروید “، ” جاوا ” و ” ویندوز موبایل ” نیز طراحی و تولید شده که از طریق وب‌سایت بانک قابل دریافت است. مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ و یا با مرکز بازخورد در پایگاه اینترنتی بانک‌پاسارگاد ارتباط برقرار کنند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *