“سامانه بارشی” فردا از شمال غرب وارد می شود/ “افزایش دما” تا فردا

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

در ادامه وقت امروز “پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۹۲” اعلام شد؛

بخش شمالی این سامانه از بعدازظهر روز جمعه از شمال غرب و بخش جنوبی آن از روز شنبه از جنوب غرب وارد کشور می گردد و تا اواسط هفته آینده در مناطق مختلف کشور فعال است.

به گزارش ممتاز به نقل از خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران از سازمان هواشناسی کشور، در ادامه وقت امروز “پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۹۲” اعلام شد، بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که یک سامانه بارشی که اکنون در روی مدیترانه قرار دارد بتدریج به نوار غربی ایران نزدیک می گردد.

براساس این گزارش ممتاز به نقل از، بخش شمالی این سامانه از بعدازظهر روز جمعه از شمال غرب و بخش جنوبی آن از روز شنبه از جنوب غرب وارد کشور می گردد و تا اواسط هفته آینده در مناطق مختلف کشور فعال است.

لازم به ذکر است، در استانهای آذربایجان غربی، کردستان، زنجان، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و بتدریج کرمانشاه و ایلام، بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف ، گاهی با وزش باد و رعدوبرق پیش بینی می شود.

شایان ذکر است، از امروز و فردا در سایر مناطق کشور نیز تا پایان هفته جاری با حاکم شدن جوی پایدار در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می گردد و همچنین در بیشتر نقاط کشور دمای هوا تا فردا افزایش و در روز های شنبه تا سه شنبه هفته آینده کاهش پیدا می کند.

گفتنی است، وضعیت آب و هوای استان های “تهران” و “البرز” امروز، صاف و در پاره ای نقاط غبار محلی و در اواخر وقت افزایش ابر پیش بینی می گردد و استان تهران در بیشینه دمای خود به ۱۸ درجه و در کمترین حالت به ۸ درجه بالای صفر  خواهد رسید و همچنین دمای شهر تهران در حال حاضر ۲۰ درجه بالای صفر است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *