شهبازی: بوناچیچ می‌خواهد خودش را اثبات کند

۷ م دیماه ،

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در گفت‌وگو با ایسنا، دربارهٔ انتخاب بوناچیچ به عنوان سرمربی جدید این تیم اظهار کرد: با توجه به سابقه‌ای که لوکا در فوتبال ایران دارد، شناخت خوبی از مردم کرمان و تیم ما داشت و باانگیزه به ایران بازگشته است تا بار دیگر خود را اثبات کند. در قراردادی که با او بستیم، هر آن چه را به نفع مردم کرمان و باشگاه مس بود، لحاظ کرده‌ و او هم با روی باز از شرایط ما استقبال کرد. لوکا می‌داند که در ایران ۴ – ۵ تیم می باشند که او می‌تواند خود در آنها نشان دهد و مس کرمان هم یکی از این تیم‌هاست.

شهبازی افزود: برای من هم جالب بود که لوکا انگیزه بسیار بالایی از بازگشت داشت و اتفاقاتی که فصل قبل در سپاهان برایش افتاد، سبب شد بخواهد خود را اثبات کند. به همین خاطر به هیچ وجه به مسائل مالی فکر نمی‌کرد و خیلی زود با هم به توافق رسیدیم. حضور او برای تیم‌های پایه ما هم حسن محسوب می‌شود؛ چرا که در هر تیمی که کار کرده، چند بازیکن جوان را به لیگ معرفی کرده است.

مدیرعامل مس دربارهٔ قطع همکاری با قاسمپور هم گفت: هر چه بین باشگاه مس و قاسمپور تمام شد. با توجه به اتفاقاتی که رخ داد، ماندن او نه به صلاح خودش بود و نه ما. شنبه نامه مربوط به وضعیت او را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌فرستیم تا آنها در‌این‌باره تصمیم‌گیری کنند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

نتیجه والیبال ایران و آرژانتین آنلاین نتایج زنده بازی ها