شیوه نامه دومین دوره جوایز ممتاز جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی منتشر شد

خبرگزاری آریا-دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، شیوه‌نامه تفصیلی دومین دوره جوایز ممتاز جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی را منتشر کرد.
به گزارش آریا به نقل از ستاد خبری کنگره، براساس این شیوه نامه، جوایز ممتاز جهانی برای برترین های روابط عمومی کشورهای اسلامی، بالاترین افتخار این صنعت در جهان اسلام است. این جوایز به روی همه افراد و گروه‌ها در سراسر جهان، برای سازمان‌های انتفاعی و غیرانتفاعی، از قبیل شرکت‌ها، مجامع و دولت نیز باز است.  
در سال ۱۳۹۰، برنامه ای برای قدردانی از بهترین های روابط عمومی کشورهای اسلامی با ایجاد جوایز ممتاز جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی به شکل سالیانه برای برترین ها، آغاز شد. برنامه اهداء اولین دوره این جوایز سال گذشته در مالزی برگزار شد. امسال این جوایز به کارگزاران مسلمان روابط عمومی نیز اهدا خواهد شد.
همچنین جایزه ویژه کنگره در سال ۲۰۱۲ به منظور شناسایی افراد یا سازمان های خارج از حرفه روابط عمومی به خاطر کمک های برجسته ای که منجر به درک بهتر جهان اسلام شده است پایه گذاری شد. این جایزه به عنوان روشی برای شناساندن افراد یا موسساتی که برای نشان دادن جایگاه و اهمیت صنعت- هنر روابط عمومی در کشورهای اسلامی و ترویج اصول صلح، عدالت اجتماعی و درک درست از اسلام و واقعیت های جهان اسلام در جامعه اهتمام ورزیده اند، طراحی گردید.
چکیده فعالیت یا ابتکار روابط عمومی باید توصیفی از اهداف، راهبرد (استراتژی)، تدبیر(تاکتیک)، اجرا و ارزیابی موفّقیت/ نتایج/ بازگشت سرمایه بوده و مستندات و مطالب ارسالی نیز باید نشان دهندۀ شواهد موفّقیت کار باشد.
کلیه روابط عمومی های علاقه‌مند می‌توانند تا سی ام مهرماه سال جاری، آثار خود را به شکل فردی یا گروهی به دبیرخانه ارسال کنند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید به پایگاه اطلاع رسانی کنگره به نشانی اینترنتیwww.icpr.ir مراجعه و یا با شماره تلفن۸۸۶۱۷۵۷۷ تماس برقرار کنند.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ