صادرات یکصد هزار دستگاهی سایپا در سال ۹۱

شرکت سایپا که در سالهای اخیر افتخارات متعدد صادراتی را در کارنامه خود ثبت کرده، طبق برنامه ریزی های انجام شده، صادرات بیش از یکصد هزار دستگاه را جزو اهداف خود در سال ۹۱ هدف گذاری کرده است.

گشایش بازارهای لیبی، اوکراین، کامرون و افغانستان و توسعه بازارهای عراق و آذربایجان که شرکت سایپا در ۵ ماهه سال ۹۱ موفق به انجام آن شده حاصل اتخاذ چنین رویکردی بوده است. این شرکت همواره محصولات خود را تحت نام و برند ایرانی سایپا صادر کرده و تنها خودروسازی است که ۵ بار به عنوان صادر کننده نمونه کشوری انتخاب شده است.

به گزارش سایپانیوز تاکیدات مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا بر اهمیت امر صادرات نشان دهنده عزم مدیریت ارشد این گروه برای تداوم حمایت از امر صادرات است که موچب تلاش مضاعف برای تحقق این برنامه چالش برانگیز خواهد شد.
علیرغم وجود محدودیت های بین المللی و کاهش فعالیت ها در برخی از بازارهای هدف به دلیل عدم ثبات سیاسی و اقتصادی در این کشورها، شرکت سایپا در ۵ ماهه سال جاری صادرات خود را نسبت به دوره مشابه در سال قبل به بیش از دو برابر افزایش داده و رتبه اول صادرات خودرو کشور را از سال ۹۰ تاکنون در اختیار گرفته است. این شرکت اقزایش تنوع در سبد محصولات صادراتی خود و انطباق آنها با استانداردهای روز دنیا را به منظور گشایش بازارهای جدید و توسعه بازارهای قعلی در دستور کار قرار داده تا اهداف تعیین شده صادراتی خود را محقق کند.
گشایش بازارهای لیبی، اوکراین، کامرون و افغانستان و توسعه بازارهای عراق و آذربایجان که شرکت سایپا در ۵ ماهه سال ۹۱ موفق به انجام آن شد حاصل اتخاذ چنین رویکردی بوده است. این شرکت همواره محصولات خود را تحت نام و برند ایرانی سایپا صادر کرده و تنها خودروسازی است که ۵ بار به عنوان صادر کننده نمونه کشوری انتخاب شده است.


دنیای خودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ