صداپیشه «جیگر»: من هم از «کلاه قرمزی» بی‌خبرم!

به گزارش گروه موسیقی ممتازنیوز:

موسیقی – خانه هنر (سینما و تلویزیون) / ایسنا نوشت:

این روزها که مجموعه «کلاه قرمزی» بین آمدن و نیامدن بلاتکلیف مانده است، صداپیشه «جیگر» – یکی از پرطرفدارترین شخصیت‌های «کلاه قرمزی» – دربارهٔ‌ی ادامه‌ی ساخت این مجموعه می‌گوید: من هم مثل همه بی‌خبرم و تنها از طریق خبرهای خود شما جویای حال «کلاه قرمزی» می‌شوم.

کاظم سیاحی دربارهٔ ادامه یافتن تولید و پخش «کلاه قرمزی» در تلویزیون به خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: علاقه‌ی شخصی‌ام این است که دوست دارم «کلاه قرمزی» امسال هم مثل هر سال باشد و شخصیت «جیگر» هم در کنارش حضور داشته باشد، اما تاکنون هیچ صحبتی با ما نشده و عوامل تصمیمی دربارهٔ بود و نبود «کلاه قرمزی» در نوروز امسال نگرفته‌اند؛ ضمن اینکه دربارهٔ حضور یا عدم حضور شخصیت «جیگر» تاکنون هیچ حرفی زده نشده است.

صداپیشه شخصیت «جیگر» در پایان تصریح کرد: نمی‌دانم چه بگویم. امیدوارم «کلاه قرمزی» مثل هر سال، امسال هم با بینندگان همراه شود.

ایرج طهماسب به خبر ساخت مجموعه «کلاه قرمزی» برای نوروز ۹۳ که در بخش‌های خبری سیما عنوان شده است، واکنش نشان داد.

این کارگردان در حالی با نگارش نامه‌ای، آماده‌سازی «کلاه قرمزی» برای نوروز ۹۳ را منتفی دانست که پیش از این علی بخشی‌زاده، مدیر شبکه دو از پخش قطعی مجموعه «کلاه قرمزی» در نوروز خبر داده بود.

منبع: ایسنا


موسیقی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *