عمیدیان رگولاتور و براری معاون پارلمانی وزارت ارتباطات شد

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دکترعلی اصغر عمیدیان به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در متن حکم دکتر واعظی آمده است: 
 
جناب آقای دکتر علی اصغر عمیدیان
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان ، جنابعالی را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کارخود قرارداده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید. ضمنا از خدمات جنابعالی در سمت معاونت حقوقی، امور دولت و مجلس تقدیر و تشکر بعمل می آید.
توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.
 
همچنین دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  از زحمات جناب آقای دکتر محمد علی فرقانی در طول تصدی سمت رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
 
گفتنی است دکتر عمیدیان پیش از این در سمتهای رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت،مدیرعامل مرکز سنجش از دور ایران، معاون برنامه ریزی استانداری استان قم، مجری کارت هوشمند فعالیت داشته است.
 
از سویی دیگر و طی حکم جداگانه ای از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر مرتضی براری به سمت معاون حقوقی ، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
 
در متن حکم دکتر واعظی آمده است: 
جناب آقای دکتر مرتضی براری
با عنایت به تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به سمت معاون حقوقی ، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.
توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.
 
همچنین دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  از زحمات جناب آقای دکتر علی اصغر عمیدیان در طول تصدی سمت معاونت حقوقی، امور دولت و مجلس تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
 
گفتنی است دکتر براری پیش از این در سمتهای رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، قائم مقام وزیر در امور فناوری و بین الملل ، رئیس مجتمع دانشگاهی و فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی مالک اشتر، عضو شورای عالی پژوهشی صا ایران، نایب رئیس و دبیر کمیته پدافند غیر عامل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فعالیت داشته است.
 

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *