فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ به خدمت وظیفه

فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ به خدمت وظیفه

جام جم آنلاین: سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول شهریورماه سال جاری هستند، به خدمت وظیفه فراخواند.

به گزارش ایرنا، این سازمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مشمولان فارغ‌التحصیل‌ دوره‌های کاردانی، کارشناسی‌، بالاتر و ‌گروه پزشکی سراسر کشور‌ که برگ آماده به خدمت ‌از سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی به تاریخ اول شهریور سال دریافت کرده‌اند، باید در ساعت و محلی که توسط این سازمان در قالب برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح ابلاغ شده، حضور پیدا کنند.

براساس این اطلاعیه، آن دسته از مشمولانی که به هر علت تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به نزدیک‌ترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت این برگ اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن عمل کنند.

در این اطلاعیه آمده است حاضر نشدن بموقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

همچنین ضروری است مشمولان یادشده، اوراق مربوط به اعزام (برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و دیگر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی و….) را هنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *