فرمانده قرارگاه کوثر: همه امکانات سپاه متعلق به مردم است

۲۶م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش ایرنا، سردار ˈضیا الدین حزنیˈ عصر شنبه در نشست با فرماندار دهلران اظهار کرد: خدمت به مردم و محرومیت زدایی از سیمای جامعه اسلامی بویژه مناطق غیربرخوردار در زمره مهمترین هدف های سپاه پاسداران است.

وی ادامه داد: قرارگاه خاتم الانبیا (ص) پس از جنگ تحمیلی با هدف نگهداری از ماشین آلات اهدایی مردم به جبهه ها و استفاده از تجهیزات غنیمت گرفته شده از دشمن برای انجام کارهای عمرانی در نوار مرزی کشور راه اندازی شد.

این فرمانده سپاهی افزود: رزمندگان دیروز، سازندگان امروزی می باشند که در قرارگاه خاتم به کار و خدمت به مردم اشتغال دارند.

سردار حزنی یادآور شد: این قرارگاه اکنون در داخل کشور مجری طرح های بالای ۱۰۰ میلیارد و خارج از میهن اسلامی بالای یک هزار میلیارد ریال است.

فرمانده قرارگاه کوثر و مشاور فرمانده کل سپاه گفت: تفاوت قرارگاه خاتم با پیمانکاران دیگر در این است که این قرارگاه با هدف آمادگی برای رزم وارد فعالیت ها و کارهای اجرایی می گردد و از سوی دیگر نیز به جنبه خدمتی مردم بیشتر بها و اهمیت می دهد.

وی از ساخت ۱۵ باب مسجد در مناطق مختلف شهرستان مرزی دهلران خبر داد و گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) از سال آینده کار احداث این مساجد را آغاز می کند.

سردار حزنی بیان کرد: با توجه به پیشینه درخشان مردم ولایت مدار این شهرستان در حراست از کیان اسلام و کشور در دوران دفاع مقدس و در راستای تحقق پیشنهاد فرماندار دهلران کار ساخت این مسجدها بزودی اجرایی می گردد.

فرماندار دهلران نیز در این نشست گفت: فرمانده قرارگاه کوثر بدنبال نظر مساعد فرماندهان قرارگاه خاتم الانبیا (ص) وعده داده که از سال آینده کار ساخت این تعداد مسجد را آغاز کند.

ˈبهزاد علیزادهˈ ادامه داد: این کار با هدف توسعه مکان های مذهبی در روستاهای فاقد مسجد و در راستای گسترش و نهادینه شدن تعالیم دینی و معارف اسلامی در این مناطق انجام می گردد.

فرماندار دهلران قرارگاه خاتم الانبیا (ص) را منشا خیر و برکت و خدمات فراوان دانست و افزود: ساخت دو باب غسال خانه، دو مسجد، آبرسانی به روستای کاور و طرح های ورزشی و آموزشی از دیگر خدمات این قرارگاه در دهلران است.

علیزاده گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به عنوان پیمانکار، مسوولیت اجرای عملیات گاز رسانی به شهرستان مرزی دهلران را نیز بر عهده دارد. ک/۲

۷۱۷۵/۵۶۵

انتهای پیام /*

Social@irna.ir


www.irna.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ