فرکی: آلومینیوم را کاملا آنالیز کرده‌ایم

۲۳م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

حسین‌فرکی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان و آلومینیوم هرمزگان در اهواز اظهار داشت: فولاد خوزستان تنها به دنبال حفظ جایگاه خود در جدول و تعالی این جایگاه است و به این دلیل از همه توان خود استفاده می‌کنیم.

وی افزود: کسب جایگاهی بهتر در جدول لیگ برتر و بهبود بخشیدن به جایگاه کنونی تنها نیازمند کسب امتیاز است و به این دلیل باید از همه توان برای کسب امتیاز استفاده کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد خوزستان در شرایط کنونی برای برد به میدان می‌رود و تیم فولاد تنها به برد می‌اندیشید و در این باره از همه توان در کادر فنی و بازیکنان استفاده می‌کند.

فرکی تاکید کرد: آلومینیوم هرمزگان در شرایط کنونی در دور برگشت بازی‌های لیگ برتر فوتبال در سه بازی انجام داده شده یک برد، یک تساوی و یک باخت را تجربه کرده است و کسب چهار امتیاز از سه بازی کارنامه بسیار خوبی برای کادر فنی این تیم محسوب می‌شود.

وی خاطر نشان می‌کند: آلومینیوم هرمزگان در شرایط کنونی برای رهایی از وضعیت کنونی در جدول رقابت‌های لیگ‌برتر از همه توان خود استفاده می‌کند و به این دلیل می‌کوشد تا در این رقابت از فولاد خوزستان امتیاز بگیرد.

سرمربی فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد خوزستان در شرایط کنونی در وضعیت خوبی از نظر آمادگی جسمانی قرار دارد و به این دلیل برای بازی فردا آمادگی کامل دارد.

فرکی تاکید کرد: فولاد خوزستان تنها از این بازی برد می‌خواهد و سه امتیاز برای بهبود وضعیت فولاد در جدول رقابت‌های لیگ‌برتر حیاتی است و برای کسب این سه امتیاز تلاش می‌کنیم.

فولاد خوزستان در شرایط کنونی در رتبه سوم لیگ برتر فوتبال کشور با ۲۰ بازی و ۳۴ امتیاز قرار دارد و آلومینیوم هرمزگان با ۲۱ امتیاز از ۲۰ بازی در رده ۱۴ لیگ برتر فوتبال قرار گرفته است.

رقابت این دو تیم فردا راس ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می‌شود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ