قالیباف در جمع گروه‌های جهادی: باید برنامه‌ریزی کنیم تا مشکلات در طول یک سال رفع شود

رئیس مجلس شورای اسلامی در سفری از پیش اعلام نشده به منطقه محروم لیردف در شهرستان جاسک، از نزدیک با مردم دیدار کرد و در جمع گروه‌های جهادی حضور یافت.

قالیباف در جمع گروه‌های جهادی: باید برنامه‌ریزی کنیم تا مشکلات در طول یک سال رفع شود

به گزارش ممتاز نیوز، محمدباقر قالیباف در این بازدید گفت: امروز آمدیم تا آثار تصمیم‌های درست و غلط خود را از نزدیک و در پایین‌ترین نقاط جغرافیایی ببینیم تا وقتی می‌خواهیم در مرکز تصمیم بگیریم دیگر اشتباهات را تکرار نکنیم.

وی افزود: بنا به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی ما نیازمند حلقه‌های میانی جهادی هستیم تا بتواند ارتباط با مردم را برقرار کنند. گروه‌های جهادی متمرکز بر این شوند که زندگی مردم منطقه غیر از پایه‌های اصلی توسعه با ظرفیت‌های موجود رشد کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در مدت ۱۰ روز نمی‌شود مشکلات را حل کرد ما باید مردم را بشناسیم اشکالات را پیدا کنیم و برنامه‌ریزی کنیم تا مشکلات در طول یک سال رفع شود.

وی افزود: کار جهادی این است که ۱۰ تومان بگیریم صد تومان کار کنیم، اما سیستم اداری این است که هزار تومان بگیرد و یک تومان کار کند که این مسیر باید عوض شود.

قالیباف گفت: هر ساله در بودجه، رقم بالایی برای آب و برق و جاده روستایی اختصاص می‌یابد که اگر به درستی این بودجه صرف شود مشکلی در این بخش‌ها باقی نمی‌ماند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ