کسب رتبه اول مجموع کل سپرده ها و تسهیلات اعطایی توسط بانک ملی

۴ م دیماه ،

کسب رتبه اول مجموع کل سپرده ها و تسهیلات اعطایی توسط بانک ملی | چاپ |
دوشنبه ۰۴ دی ساعت ۰۹:۱۰

بینا- همچون ماه های قبل در مهر ماه امسال نیز رتبه اول مجموع کل سپرده ها و تسهیلات اعطایی بانک‌های تجاری کشور متعلق به بانک ملی ایران بود.
به گزارش بینا، این بانک با سهم ۶/۲۶ درصدی از کل، رتبه اول مجموع کل سپرده ها را در میان بانک های تجاری در اختیار دارد. شایان ذکر است مانده این نوع سپرده نسبت به پایان سال ۹۰ به میزان ۵/۱۲ درصد افزایش داشته است.
بر اساس این گزارش، بانک ملی ایران در پایان مهر ماه امسال با ۷/۲۶ درصد سهم در مجموع سپرده های موثر اعم از سپرده های بلند مدت، کوتاه مدت، پس انداز و جاری، بین بانک های تجاری بیشترین سهم را دارا بود و در رتبه اول قرار داشت و مانده مجموع سپرده های موثر بانک ملی ایران نسبت به پایان سال قبل به میزان ۱۸ درصد رشد داشته است.
این گزارش حاکی است بانک ملی ایران در مدت مذکور در سپرده قرض الحسنه جاری با سهم ۶/۲۷ درصدی، در سپرده قرض الحسنه پس انداز با سهم ۴/۲۸ درصدی، در سپرده سرمایه گذار ی بلند مدت با سهم ۳۰ درصدی و در سایر سپرده های دیداری شامل بستانکاران موقت و … با سهم ۹/۳۸ درصدی از کل، رتبه اول بانک های تجاری را در اختیار دارد.
همچنین بانک ملی ایران در مجموع سپرده های بخش خصوصی با سهم ۳/۲۷  درصدی از کل در رتبه اول بانک های تجاری کشور قرار دارد و مانده سپرده مذکور این بانک نسبت به پایان سال قبل میزان ۹/۱۶ درصد افزایش داشته است.
عملکرد بانک ملی ایران در زمینه تسهیلات نیز در مهر ماه امسال جالب توجه است به طوری که بیشترین تسهیلات پرداختی بانک های تجاری توسط این بانک پرداخت شده است.
این بانک در پایان مهر ماه امسال با دارا بودن سهمی معادل ۲/۲۷ درصد از کل، حائز رتبه اول تسهیلات اعطایی میان بانک های تجاری است.


RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. امیری گفت:

    بانک ملی اگررضایت کارکنانش را بدست آورد بزرگترین کار راکرده است.و باشه تا واقعییت هایش!.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *