مسابقات لیگ مشروط به اعزام مسابقات آِسیایی است

۱۹خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مسئول سازمان لیگ بانوان فدراسیون تنیس روی میز گفت: هنوز تکلیف بانوان برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا مشخص نیست و مسابقات لیگ به آن مرتبط است.

زهرا میر بابایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: طبق برنامه‌ای که ما برای باشگاه‌ها در خصوص دو هفته پایانی لیگ برتر بانوان اعلام کرده‌ایم تاریخ این مسابقات هفتم و سیزدهم تیر ماه است اما از آنجا که هنوز مشخص نیست بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کنند یا خیر این برنامه هم قطعی نیست.

وی ادامه داد: هنوز موافقت قطعی با اعزام بانوان به مسابقات آسیایی کره جنوبی صورت نگرفته است و به احتمال زیاد ظرف ۵ روز آینده برنامه اعزام مشخص خواهد شد و به دنبال آن تکلیف دو هفته پایان نیز تعیین می‌شود.

میربابایی در خصوص سبب برنامه‌ریزی نامنظم لیگ بانوان خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی ما از ابتدا هم به همین صورت بود و قصد داشتیم رقابتهای لیگ بانوان را تا آنجا که می‌توانیم طولانی کنیم که بانوان همیشه در تمرین و آماده باشند البته بین مسابقات لیگ هم اردوهای برون مرزی و مسابقات بین‌المللی و داخلی بود که بانوان در طول سال درگیر رقابت باشند و شرایط آمادگی ایده‌آلی باشند.

برخی از مربیان تیمها دیر پایان یافتن لیگ را به ضرر بانوان و عاملی برای دفع اسپانسر می‌دانند که این موضوع با آنچه میربابایی در خصوص برنامه‌ریزی لیگ بیان کرده بود متفاوت است.

مسئول سازمان لیگ بانوان در این باره توضیح داد: سازمان لیگ می‌تواند برنامه قطعی مشخص کند و به تیمها هم اعلام کند که این برنامه تغییر نخواهد کرد و آنها مجاب به مسابقه باشند اما دلیلی که در برنامه‌های خود انعطاف قائل هستیم همین مربیان و اعتراضهای باشگاه‌هاست که هر بار به بهانه‌های مختلف به طور مثال امتحانات بازیکنان یا مسائل دیگر خواهان تغییر برنامه مسابقات می باشند./مح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ