موضع اصلاح طلبان درباره انتخابات آینده خط و نشان کشیدن دعوایی است/ورود جریانات به عرصه سیاسی با تهدید سودی ندارد

گردآوری شده توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز:

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری موضعگیری اصلاح طلبان درصورت رد صلاحیت شدن در انتخابات آتی کشور را نوعی تهدید دانست و گفت: اگر جریانات این‌گونه وارد میدان شوند سودی ندارد و این در گذشته ثابت شده است.

“محمدرضا باهنر” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران با اشاره به اظهار نظر برخی فعالان سیاسی اصلاح‌طلب مبنی بر اینکه در صورت رد صلاحیت در انتخابات آتی مجلس موضع‌گیری خواهیم کرد، اظهار داشت: داستان رسیدگی به صلاحیت‌ها داستانی دور و دراز است و رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان یک امر طبیعی است و اینکه افراد رد صلاحیت شده نیز موضع‌گیری کنند، امری روشن است.   
 
وی ادامه داد: زمانی این موضع‌گیری‌ها به یک جریان سیاسی و گاها به یک فرد برمی‌گردد البته میان این افراد آدم‌های زیادی داریم که صلاحیتشان به هر دلیلی تأیید نشده و تبعیت کرده‌اند حتی افرادی در سطح استانداری و یا قضات که صلاحیت آنها در مجلس رد شده اما موضعی نگرفته‌اند.   
 
دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین این‌گونه اظهارات از سوی اصلاح‌طلبان را خط و نشان کشیدن دعوایی ارزیابی کرد و گفت: اگر جریانات این‌گونه وارد میدان شوند، سودی ندارد و این در گذشته ثابت شده است.   
 
باهنر تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی در مقابل این تهدیدات کوتاه نمی‌آید و این مسائل نیز این‌گونه حل نمی‌شود بلکه با تعقل، گفتگو، تعامل و اعتدال به راحتی پیش می‌رود.
 
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: این گونه اظهارات نباید از سوی جریانات بیان شود البته جوّ عمومی نیز تحت تأثیر اظهارات آنها قرار نمی‌گیرد.
 
انتهای پیام/ 


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *