نابسامانی بازار خودرو و افزایش ۳ باره قیمت محصولات مدیران‌خودرو طی امسال

نابسامانی بازار خودرو و افزایش ۳ باره قیمت محصولات مدیران‌خودرو طی امسال

به گزارش دنیای خودرو به نقل از فارس، در حالی که قیمت محصولات شرکت مدیران خودرو طی نیمه اول سال جاری ۳ مرتبه افزایش یافته بود، این شرکت باز هم نسبت به افزایش ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی قیمت محصولات خود (نسبت به مردادماه) اقدام کرده به طوری که در نمایندگی‌های فروش مدیران خودرو و همچنین سایت این شرکت قیمت هر دستگاه ام‌ وی‌ ام ۱۱۰ سه سیلندر ۱۰ میلیون و ۷۰۳ هزار تومان، ام وی ام ۱۱۰ چهار سیلندر ۱۱ میلیون و ۷۲۳ هزار تومان، ام وی ام ۵۳۰ معادل ۲۴ میلیون و ۷۰ هزار تومان و ام وی ام ایکس۳۳ معادل ۳۵ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان اعلام شده است.

این در حالی است که قیمت فروش نقدی محصولات مدیران خودرو در ماه‌های پایانی سال گذشته به این ترتیب بود که ام وی ام ۱۱۰ سه سیلندر ۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ام وی ام ۱۱۰ چهار سیلندر ۱۰ میلیون تومان و ام وی ام ایکس۳۳ نیز ۳۰ میلیون تومان به فروش می رسید.

اما در فروردین امسال، قیمت محصولات مدیران خودرو طوری تغییر کرد که قیمت فروش نقدی ام وی ام ۱۱۰ سه سیلندر ۱۰ میلیون تومان، ام وی ام ۱۱۰ چهار سیلندر ۱۱ میلیون تومان، ام وی ام ۵۳۰ معادل ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ام وی ام ایکس۳۳ نیز ۳۳ میلیون تومان شد.

شرکت مدیران خودرو در گام دیگری از ۳۱ مرداد امسال بار دیگر قیمت محصولات خود را افزایش داد، به طوری که قیمت فروش نقدی ام وی ام ۱۱۰ سه سیلندر به ۱۰٫۵ میلیون تومان، ام وی ام ۱۱۰ چهار سیلندر ۱۱٫۵ میلیون تومان، ام وی ام ۵۳۰ معادل ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ام وی ام ایکس۳۳ نیز به ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

* فروش خودرو به قیمت آزاد در نمایندگی‌های مدیران خودرو

افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو برای سومین مرتبه در سال جاری در حالی اتفاق افتاده که هم اکنون فروش نقدی این خودرو توسط نمایندگی‌های مدیران خودرو متوقف است و در عین حال برخی نمایندگی‌ها نسبت به فروش آزاد محصولات مدیران خودرو اقدام می‌کنند.

مدیر فروش یکی از نمایندگی‌های مدیران خودرو در این مورد به فارس گفت: قیمت ام وی ام سه سیلندر ۱۰ میلیون و ۷۰۳ هزار تومان است ولی چون شرکت سهمیه محدودی را برای ما در نظر گرفته، ما این خودرو را ۵۰۰ هزار تومان گرانتر و به قیمت ۱۱میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌فروشیم.

وی ادامه داد: قیمت ام وی ام ایکس۳۳ هم ۳۵ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان است که ما پلاک شده این خودرو را ۴۱ میلیون تومان می‌فروشیم.

این نماینده فروش مدیران خودرو تصریح کرد: قیمت جدید ام وی ام۵۳۰ هم ۲۴ میلیون تومان تعیین شده ولی در حال حاضر فروش این محصول متوقف است.

به گزارش فارس، نابسامانی در بازار خودرو در حالی هر روز تشدید می‌شود که مسئولان سازمان حمایت در واکنش به این موضوع سکوت کرده‌اند و کنترلی از سوی وزارت صنعت بر قیمت خودروها وجود ندارد.


دنیای خودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ