نخستین دانشنامه الکترونیک قلب و عروق کشور راه‌اندازی شد

۱۳م اسفند ، ایسنا- اولین دانشنامه الکترونیک قلب و عروق کشور به زبان فارسی به منظور آموزش رساندن به مردم درخصوص پیشگیری از بیماری‌های قلبی – عروقی در بیمارستان شهید رجایی راه‌اندازی شده است.

اکبر نیک پژوه – مسوول فنی کلینیک پیشگیری و ارتقاء سلامت قلب و عروق بیمارستان شهید رجایی – با بیان این مطلب گفت: بیمارستان شهید رجایی عضو بیمارستانهای عاری از دخانیات شبکه سازمان جهانی بهداشت شده است کە دبیرخانه آن بیمارستان مسیح دانشوری بوده و رسالت آن این است کە در محیط بیمارستان المان‌هایی نصب شود کە مردم سیگار مصرف نکنند.

نیک پژوه تصریح کرد: بیمارستان شهید رجایی به عنوان یکی از بیمارستانهای ارتقاءدهنده سلامت در تعامل با جامعه است و وب پایگاه اینترنتیی را در این زمینه طراحی کردیم و اولین دانشنامه الکترونیک و قلب و عروق کشور به زبان فارسی راه‌اندازی شده است.

مسوول فنی کلینیک پیشگیری و ارتقاء سلامت اظهار کرد: همچنین تلویزیون مجازی راه‌اندازی کردیم به نام سیمای قطب قلب ایران کە مردم به این پایگاه اینترنتی مراجعه می‌کنند و از ۶۰ فیلم کوتاه آموزشی بهره می‌برند. صدای قطب قلب ایران راه‌اندازی شده تا اشخاصی کە سواد خواندن ندارند بتوانند با گوش دادن این فایل از آموزشهای لازم بهره ببرند.

IT Iran
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ