نمایشگاه اتومکانیکا استانبول۲۰۲۱ افتتاح شد

۲۳فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

قطعه سازان ایرانی حضوری فعال دراین نمایشگاه دارند
مجله ماشین  – نمایشگاه بین المللی اتومکانیکا استانبول روز پنجشنبه با شرکت ۳۸ کشور از جمله ۲۶ شرکت صنعتی از جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی برگزاری نمایشگاههای بین المللی ˈتویاپˈ این شهر افتتاح شد.
نمایشگاه بین المللی اتومکانیکا استانبول هر دو سال یکبار برگزار می گردد و از نمایشگاههای خودرویی شاخص ترکیه بشمار می رود. در دوره قبل نیز نزدیک به ۴۰ کشور در این نمایشگاه شرکت کرده بودند که افزون بر ۳۶ هزار نفر از ۱۰۰ کشور از دست اندرکاران صنعت خودروسازی داخلی و خارجی از آن بازدید کردند. شمار شرکتهای حاضر در نمایشگاه سال قبل بیش از ۱۰۸۰ شرکت بود.
به گزارش خبرنگار اعزامی مجله ماشین به استانبول ، این نمایشگاه در مساحتی به وسعت ۲۴ هزار و ۷۹۹ متر مربع دایر شده و ۸۸۷ شرکت ترکیه ای و خارجی تولیدات صنعتی و خدمات فنی خودرا به معرض نمایش گذاشته اند.
منابع شرکت برگزار کننده نمایشگاه بین المللی اتومکانیکای استانبول عنوان کردند که شرکتهای ایرانی حضور فعالی در این نمایشگاه دارند و غرفه های مهمی را بخود اختصاص داده اند تا کالا و خدمات خودرا به نمایش بگذارند.
این نمایشگاه تا روز یکشنبه دایر خواهد بود.
شرکتهای مختلف از ایران خودرو، سایپا، البرز، اطلس پمپ، صنعت اتمسفر، قطعه ساز درخشان، شرکت کنترل گازی اکباتان، بلبرینگ ایران، و شرکتهای فعال در صنعت شیشه سازی خودرو، از جمله شرکتهای ایرانی می باشند که در این نمایشگاه مشارکت دارند.
همزمان نمایشگاه بین المللی دیگری با عنوان ˈپترولیوم استانبولˈ نیز در کنار نمایشگاه بین المللی اتوموکانیا استانبول افتتاح شد که در آن فناوریها و تجیهزات صنایع نفت و گاز و روغن های موتور و تجهیزات پالایشگاهی به نمایش گذاشته می گردد.
این نمایشگاه نیز که از مهمترین نمایشگاههای تخصصی در منطقه اروسیا محسوب می گردد در زمینی به وسعت هفت هزار متر مربع دایر شده است. در سال قبل ۱۸۰ شرکت داخلی و خارجی در آن حضور داشنتند و بیش از ۳۶ هزار بازدید کننده حرفه ای از این نمایشگاه بازدید کردند.
این نمایشگاه همچین هماورد کننده دست اندرکاران و کارشناسان صنایع خودروسازی و صنایع جنبی و خدمات فروش و پس از فروش خودرو است که در نوع خود در اروپا مقام اول را دارد و در سال قبل بیش از یک هزار کارشناس و مسوول رشته های مختلف صنعتی و خدماتی از آن دیدن کردند.

 

پایان خبر/
تاریخ ارسال: ۲۴ فروردین ساعت ارسال ۱۰:۳۰

 


Machinemag.com News
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ