نیاز مناطق زلزله زده به کانکس

بارندگی‌هایی در این مناطق داشته‌ایم ولی تا کنون سیلی گزارش نشده است بلکه در صورت تشدید بارندگی‌ها امکان جاری شدن سیل در این مناطق وجود دارد.

 فارس: معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه کانکس از نیازهای مناطق زلزله زده است گفت: بارندگی‌ها در مناطق زلزله زده آذربایجان ادامه دارد ولی تا کنون سیلی گزارش نشده است.

 حسن قدمی درباره اقداماتی که در مناطق زلزله زده با توجه به بارندگی‌های اخیر صورت گرفته است اظهار داشت: سه تیم به همراه چند تن از معاونان سازمان مدیریت بحران کشور به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی منتقل شده‌اند.
 
قدمی با اشاره به اینکه وقوع سیل در مناطق زلزله زده صحت ندارد بیان داشت: بارندگی‌هایی در این مناطق داشته‌ایم ولی تا کنون سیلی گزارش نشده است بلکه در صورت تشدید بارندگی‌ها امکان جاری شدن سیل در این مناطق وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه با وضعیت موجود استقرار کانکس در مناطق زلزله زده باید زودتر انجام شود گفت: در حال حاضر تعداد کانکس مورد نیاز در مناطق زلزله زده برآورد می‌شود.
 
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره ساخت مسکن در مناطق زلزله زده اظهار داشت: اقدامات خوبی در ساخت مسکن در این مناطق شده است و پیشرفت خوبی داشته‌ایم.
 
معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه مسئولیت ساخت خانه‌های آسیب دیده با بنیاد مسکن است بیان داشت: حدود ۴۶ روستا در منطق زلزله زده به صورت کامل تخریب شده و تا کنون ۳ هزار و ۲۰۰ اسکلت خانه برپا شده، ۴ هزار واحد پی‌کنی و فندانسیون ۷۰۰ خانه ریخته شده است.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ