ورود ایرانسل به بورس قطعی شد

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

الزام واگذاری اپراتور دوم تلفن ‌همراه در بورس اوایل تیرماه ابلاغ شده و شرکت تا پایان آذرماه برای واگذاری مهلت دارد.

الزام واگذاری اپراتور دوم تلفن ‌همراه در بورس اوایل تیرماه ابلاغ شده و شرکت تا پایان آذرماه برای واگذاری مهلت دارد. مدیرعامل این اپراتور می‌گوید: شرایط واگذاری از جمله نحوه و زمان‌بندی عرضه، بسته به وضعیت بورس کشور در پایان مهلت تعیین می‌شود.

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اوایل تیرماه ۹۳ موضوع عرضه عمومی ۲۱ درصد سهام شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در بورس اوراق بهادار را بررسی کرد و پس از استماع و بررسی گزارش‌ها و مستندات رای به واگذاری این شرکت در بورس داد. به این ترتیب مقرر شد این شرکت نحوه اجرا و زمان‌بندی عرضه سهام در بورس را به کمیسیون ارائه کند.

در این مورد، علیرضا قلمبر دزفولی درباره ورود اپراتور دوم تلفن‌همراه در بورس، اظهار داشت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ایرانسل ۶ ماه پس از ابلاغ مصوبه باید شرایط خود را برای ورود به بورس اعلام کند.

مدیرعامل اپراتور دوم تلفن‌همراه تاکید کرد: باید ببینیم در پایان مهلت، شرایط بورس کشور چگونه است و بر اساس شرایط روز بورس، پیشنهاد خود را برای نحوه و زمان‌بندی عرضه به کمیسیون ننظیم مقررات ارتباطات ارائه خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به دلایل متفاوت درباره صحت یا عدم صحت این الزام، آیا امکان لغو رای صادره و عدم واگذاری وجود دارد، گفت: قطعا شرایط اعلامی برای ورود به بورس است.

– .

آخرین اخبار اقتصادی
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ