پخش فیلم‌های کمدی کشورهای مختلف از تلویزیون در تعطیلات عید فطر

شبکه نمایش به مناسبت عید فطر فیلم‌های کمدی کشورهای مختلف را تحت عنوان عیدانه شبکه نمایش پخش می‌کند.

پخش فیلم‌های کمدی کشورهای مختلف از تلویزیون در تعطیلات عید فطر

به گزارش ممتاز نیوز، این شبکه هفته پیش رو و به مناسبت عید سعید فطر، فیلم های زیر را به روی آنتن می‌برد:

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم های ایرانی که از شبکه نمایش از شنبه ۱۰ تا ۱۶ اردیبهشت ماه پخش خواهند شد به شرح زیر است: «شوق هنگام» ( در روز ملی خلیج فارس ) ، «وانتافه»، « همسر »، «ماموریت»، «باجناق ها »، «حورا» و «سیب و سلما»  نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹:  

فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم هاست: «سوپ ویژه»، «من پدر خوبی هستم»، «بهارات»، «ایپ من: استاد کنگ فو» ، «سفر در زمان»، «وابسته» و «جاستین».

ساعت ۲۱:

در فیلم های ساعت ۲۱ این هفته، فیلم های  کمدی از کشورهای مختلف تحت عنوان “عیدانه شبکه نمایش” پخش می شوند که شامل این فیلم ها هستند: «ماجراهای اسپیرو و فانتازیو»، «خوب، بد، جلف»، «باغ وحش مخفی» ، «عشق و هیولاها»، «جیب برها به بهشت نمی روند»، «قوچ» و «زن بدلی».

ساعت ۲۳:

فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش  این هفته شامل دو فیلم جدید برای پخش در تعطیلات عید سعید فطر است. نام فیلم‌های این ساعت در شبکه نمایش به این شرح است: شنبه فیلم «تیم امنیت»، یکشنبه فیلم جدید «مادربزرگ، اوه»(Oh! My Gran) محصول سال ۲۰۲۰ کره جنوبی، این فیلم داستان زندگی «دو وون» است که با مادر خود «اوه»، که دچار آلزایمر است و دختر کوچکش زندگی می کند. بعد از حادثه ای که برای دختر کوچکش اتفاق می افتد او باید به کمک مادر آلزایمری‌اش سعی در کشف راز این اتفاق کند. دوشنبه فیلم ایتالیایی و جدید «گام بزرگ»(The Big Step) محصول سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. ماریو که در رم زندگی می کند بعد از تماسی تلفنی متوجه می شود برادری ناتنی با نام داریو دارد. داریو در شهر کوچک محل زندگی خود به مشکل خورده است و ماریو باید برای کمک به برادر خود راهی شود. سه شنبه فیلم «بتمن آغاز می کند» ساخته کریستوفر نولان پخش می شود، چهارشنبه فیلم « تونل»، پنجشنبه فیلم «الماس خونین» و جمعه شب نیز فیلم «انولا هولمز» پخش خواهد شد.

ساعت ۱ بامداد:  

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «هاتاری» ، «هالو » «سر بزنگاه» ، «مغز متفکر»، «خشم اژدها »، «دکتر دولیتل» و «شالاکو» هستند.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.