۱۰عضو دولت دهم و ۷ عضو کابینه یازدهم در راه پارلمان

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
وزرای سابق و فعلی دولت‌های دهم و یازدهم در جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابند.

فارس نوشت: کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند. قرار است در این جلسات بعضی از وزرای پیشین دولت دهم حضور یافته و نمایندگان از آنان تقدیر کنند.

همچنین وزرای تازه دولت یازدهم و سرپرست‌های ۳ وزارتخانه آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و ورزش و جوانان هم برای بحث و تبادل نظر با وکلای ملت در جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس حضور می‌یابند.

بر این اساس، رستم قاسمی و مجید نامجو وزرای سابق نفت و نیرو در جلسه سه‌شنبه ۵ شهریورماه کمیسیون انرژی مجلس حاضر شده و نمایندگان از خدمات آنها تقدیر می‌کنند.

همچنین کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت هم از زحمات محمدحسن طریقت‌منفرد وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قدردانی خواهد کرد.

اعضای کمیسیون عمران مجلس هم طی جلسه‌ای با حضور عباس آخوندی و معاونین وی از زحمات علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی تقدیر می‌کند.

تقدیر از زحمات مجید نامجو وزیر سابق نیرو با حضور حمیدرضا چیت‌چیان و معاونین وی از دیگر دستور کارهای کمیسیون‌های تخصصی مجلس است.

همچنین از زحمات مصطفی محمدنجار وزیر پیشین کشور با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر فعلی این وزارتخانه تقدیر به عمل خواهد آمد.

اعضای کمیسیون فرهنگی خانه ملت هم طی جلسه‌ای در سه‌شنبه ۵ شهریورماه از زحمات سیدمحمد حسینی و محمد عباسی وزرای سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان قدردانی خواهند کرد.

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس هم از وزرای سابق علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش تقدیر می‌کند.

براین اساس، کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور هم از عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای حضور در کمیسیون دعوت به عمل آورده است.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان هم برای ارائه برنامه خود در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می‌یابد.

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس هم برای استماع و بررسی برنامه‌های سرپرست‌های وزارتین علوم و آموزش و پرورش تشکیل جلسه می‌دهد.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *