Galaxy Note II با صفحه نمایش قابل انعطاف

به گزارش سه نسل ، Galaxy Note II محصول جدید شرکت کره ای سامسونگ میباشد که انتظار میرود در انتهای ماه و در IFA 2012 معرفی شود. همانند بسیای دیگر از محصولات در آخرین لحظات اطلاعات جدیدی درباره این محصول منتشر شده است.

بنا بر گزارش Korea IT Times ، سامسونگ قصد دارد که یک صفحه نمایش AMOLED با اندازه ۵٫۵ اینچ را در این دستگاه قرار دهد و ویژگی مهم تر آن انعطاف پذیر بودن این محصول است که غیر قابل شکستن نیز میباشد و با یک پلاستیک پوشیده شده است. این صفحه نمایش میتواند ضخامت گوشی را بسیار کاهش دهد تا فضای بیشتری را برای قرار دادن باطری دستگاه در اختیار قرار گیرد.

البته انعطاف پذیر بودن به این معنا نیست که میتوانید این گوشی را به راحتی خم کنید ولی صفحه نمایش آن دارای مقاومت بیشتری نسبت به دیگر صفحه نمایش ها میباشد و هم چنین شیشه محکم تری را نسبت به شیشه های موبایل کنونی دارا میباشد. به کمک تکنولوژی UBP استفاده شده در این دستگاه ضخامت صفحه نمایش ۰٫۴ میلمیتر کاهش یافته است.

شاید از نظر شما این مقدار رقم چندان قابل ملاحظه ای نباشد ولی در گوشی های هوشمند همین مقدار کم نیز بسیار موثر است. ممکن است این فضا باعث افزایش اندازه باطری و میزان شارژدهی گوشی شود یا اینکه از دیگر وسایل داخلی در این دستگاه استفاده کرد.

گویا آی تی


جدیدترین مقاله های آی تی و موبایل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ