توطئه علیه سوریه در مراحل پایانی است/ توطئه گران را له می کنیم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه عربی پرس ، “فهد جاسم الفریج” وزیر دفاع سوریه تاکید کرد: سوریه به زودی بر جنگ جهانی که علیه آن به راه افتاده است، پیروز خواهد شد.

وی افزود: زمان پیروزی نزدیک است. علت این هجمه جهانی علیه سوریه به سبب مخالفت آن با طرحهای ضد حاکمیت و کرامتش است و به طور حتم سوریه بر همه توطئه ها و توطئه گران پیروز می شود.

وزیر دفاع سوریه بیان کرد: توطئه علیه سوریه مراحل پایانی خود را سپری می کند و مزدوران، وهابی ها، القاعده وتکفیری ها به زودی زیر چکمه های سربازان قهرمان ما نابود خواهند شد.

فهد جاسم الفریج تاکید کرد: نیروهای مسلح سوریه برای بازگرداندن امنیت و ثبات به سراسر سوریه عزیز عزم جدی دارند و تلاشهای نیروهای مسلح برای قطع دستان متجاوزان و سرکوب باقیمانده تروریستها قابل تمجید است.

سپهبد الفریج بیان کرد: کشور درهای خود را به سوی همه فرزندانش گشوده است، اما کسانی که سلاح علیه سوریه به دست گرفته اند جایی در سوریه ندارند.

خبردیگر اینکه “حسین الحاج حسن” وزیر کشاورزی لبنان گفت: آنچه در سوریه می گذرد فراتر از موضوع اصلاحات است و مقاومت را هدف قرار داده است و ما از ابتدا آن را اعلام کرده ایم.

وزیر کشاورزی لبنان بیان کرد: راه حل بحران سوریه، سیاسی است و افزایش قتل و خونریزی و درگیری ره به جایی نخواهد برد.

وی ضمن انتقاد از سیاستهای اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی بیان کرد: چرا اتحادیه عرب در قبال یورش صهیونیستها به مسجد الاقصی نشستی برگزار نمی کند؟ آیا توهین به حضرت محمد(ص) اهمیت برگزاری نشست ندارد؟ چرا درباره سوریه، این سازمان نشست برگزار نمی کند؟ آیا آمریکایی ها با برگزاری نشست درباره سوریه موافق و با برگزاری نشست درباره توهین به پیامبر اسلام(ص) مخالفند؟


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ